Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach

04/11/2019
Patronat IAB Polska: 13-15 maja w Katowicach odbędzie się XI edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

13-15 maja w Katowicach odbędzie się XI edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego (European Economic Congress). IAB Polska jest partnerem wydarzenia.

Ta największa impreza gospodarcza w Europie Centralnej, jest objęta patronatem IAB Polska. Tegoroczna agenda obejmie aż 10 sesji tematycznych, m.in.: Europa od nowa, Cyfryzacja i nowe technologie, Rynek Finansowy, Energia i Klimat, czy Rynki Zagraniczne.

900 prelegentów, 11,5 tys. uczestników, w tym ponad 700 przedstawicieli mediów – zapraszamy do udziału!
Rejestracja na stronie: http://www.eecpoland.eu/pl/

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.