Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach

04/11/2019
Patronat IAB Polska: 13-15 maja w Katowicach odbędzie się XI edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

13-15 maja w Katowicach odbędzie się XI edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego (European Economic Congress). IAB Polska jest partnerem wydarzenia.

Ta największa impreza gospodarcza w Europie Centralnej, jest objęta patronatem IAB Polska. Tegoroczna agenda obejmie aż 10 sesji tematycznych, m.in.: Europa od nowa, Cyfryzacja i nowe technologie, Rynek Finansowy, Energia i Klimat, czy Rynki Zagraniczne.

900 prelegentów, 11,5 tys. uczestników, w tym ponad 700 przedstawicieli mediów – zapraszamy do udziału!
Rejestracja na stronie: http://www.eecpoland.eu/pl/

Czytaj także

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób. 

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska.