Dzień Zdrowia Psychicznego dla branży komunikacji marketingowej

10/03/2023
10 października obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Chcielibyśmy, aby stał się bardzo ważnym dniem dla naszej branży, ponieważ – zgodnie z najnowszymi wynikami badania Global DEI Census, które wkrótce ogłosimy – aż 51% osób pracujących w komunikacji marketingowej, tak po stronie agencji, jak i klientów, deklaruje, że jest bardzo zestresowanych w pracy, zaś 42% uważa, że praca ma negatywny wpływ na zdrowie fizyczne.

Dlatego dołączamy do obchodów i zachęcamy Was do włączenia się, jako firmy, do projektu i udzielenia pracownikom wolnego w związku z organizowanym wydarzeniem. 10 października br. osoby pracujące w komunikacji marketingowej będą mogły wziąć bezpłatnie udział w sesjach jogi i ćwiczeniach z oddychania, a także posadzić rośliny.

Działania te zainicjowane przez SAR realizowane są we współpracy z Zarządem Zieleni m.st. Warszawa. IAB Polska wraz z innymi organizacjami branżowymi – IAA Polska i  Polska Organizacja Reklamodawców (POR) – dołącza do tej akcji!

Zapraszamy serdecznie wszystkich z branży do udziału w tym wydarzeniu. To doskonała okazja, aby zadbać zarówno o swoje ciało, jak i umysł.
Jak możecie się włączyć?
Dołączcie do inicjatywy i wraz ze swoimi pracownikami celebrujcie Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego podczas naszej akcji. W ramach działań odbędą się zajęcia jogi i ćwiczenia oddechowe w Przystani Warszawa (w zależności od pogody na zewnątrz lub wewnątrz) oraz sadzenie roślin w Parku Praskim.
Harmonogram:
Przystań Warszawa
14:00-14:40 zajęcia jogi
15:00-15:40 ćwiczenia oddychania
16:00-16:40 zajęcia jogi
Park Praski
Sadzenie roślin
10:00-13:00

Dołącz do wydarzenia na Facebooku >>

Czytaj także

Patronat IAB Polska: Orion Woman 14 czerwca w Warszawie

Patronat IAB Polska: Orion Woman 14 czerwca w Warszawie

14 czerwca 2024 roku we wnętrzach Galerii Domu Artysty Plastyka w Warszawie, odbędzie się trzecia edycja Orion Woman. Wydarzenie zgromadzi ekspertki z digital marketingu, które podzielą się swoimi strategiami na skuteczne kreowanie i promowanie marki osobistej. To niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się od liderów branży, jak wzmacniać swoją widoczność i budować trwałe relacje w świecie biznesu.

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

W roku 2023 rynek reklamy cyfrowej w Polsce przyspieszył tempo
rozwojowe w porównaniu do roku wcześniejszego, a jego wartość
zwiększyła się o ponad 870 mln zł, osiągając poziom prawie 7,8 mld zł.
Internet wciąż jest kluczowym motorem napędowym rynku mediów
odpowiadającym w roku 2023 za ponad dwie trzecie wzrostu całego
segmentu komunikacji.

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.