Do grona firm członkowskich przystąpiła agencja Brand Extension

05/17/2019
Do grona firm członkowskich przystąpiła firma agencja Brand Extension.

Do grona firm członkowskich przystąpiła firma agencja Brand Extension.

Brand Extension to niezależna agencja mediowa wyspecjalizowana w tworzeniu strategii zintegrowanej komunikacji marketingowej 360° oraz planowaniu i zakupie każdego rodzaju mediów. Połączenie tych dwóch funkcji sprawia, że posiadają wyjątkowe zrozumienie perspektywy Klienta i świadomość jego oczekiwań oraz kompetencje i środki do ich realizacji.

“Bardzo cieszymy się że staliśmy się częścią społeczności IAB Polska.
Zależy nam na stałym rozwoju i rozszerzaniu naszych kompetencji, członkostwo w IAB Polska jest gwarancją budowy solidnego fundamentu wiedzy, wymiany doświadczeń oraz budowania know how, mającego realny wpływ na kształt naszego rynku.
Wierzymy, że obecność Brand Extension w strukturach IAB Polska będzie kolejnym wartościowym etapem rozwoju oraz wyznaczaniem nowych standardów i wysokiej jakości usług, nie tylko dla naszej firmy, ale i dla całego na rynku reklamy. Łączą nas te same wartości.

Dołączając do IAB Polska i stale inwestując w rozwój Brand Extension, chcemy dostarczać naszym Klientom najwyższą jakość usług, zgodną z obowiązującymi trendami jednocześnie nie zapominając o konsumentach. Takie działanie wymaga ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, a dzięki wspólnej pracy w ramach IAB Polska jest to możliwe do osiągnięcia.”

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 240 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

W roku 2023 rynek reklamy cyfrowej w Polsce przyspieszył tempo
rozwojowe w porównaniu do roku wcześniejszego, a jego wartość
zwiększyła się o ponad 870 mln zł, osiągając poziom prawie 7,8 mld zł.
Internet wciąż jest kluczowym motorem napędowym rynku mediów
odpowiadającym w roku 2023 za ponad dwie trzecie wzrostu całego
segmentu komunikacji.

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.