Do grona firm członkowskich przystąpiła agencja Brand Extension

05/17/2019
Do grona firm członkowskich przystąpiła firma agencja Brand Extension.

Do grona firm członkowskich przystąpiła firma agencja Brand Extension.

Brand Extension to niezależna agencja mediowa wyspecjalizowana w tworzeniu strategii zintegrowanej komunikacji marketingowej 360° oraz planowaniu i zakupie każdego rodzaju mediów. Połączenie tych dwóch funkcji sprawia, że posiadają wyjątkowe zrozumienie perspektywy Klienta i świadomość jego oczekiwań oraz kompetencje i środki do ich realizacji.

“Bardzo cieszymy się że staliśmy się częścią społeczności IAB Polska.
Zależy nam na stałym rozwoju i rozszerzaniu naszych kompetencji, członkostwo w IAB Polska jest gwarancją budowy solidnego fundamentu wiedzy, wymiany doświadczeń oraz budowania know how, mającego realny wpływ na kształt naszego rynku.
Wierzymy, że obecność Brand Extension w strukturach IAB Polska będzie kolejnym wartościowym etapem rozwoju oraz wyznaczaniem nowych standardów i wysokiej jakości usług, nie tylko dla naszej firmy, ale i dla całego na rynku reklamy. Łączą nas te same wartości.

Dołączając do IAB Polska i stale inwestując w rozwój Brand Extension, chcemy dostarczać naszym Klientom najwyższą jakość usług, zgodną z obowiązującymi trendami jednocześnie nie zapominając o konsumentach. Takie działanie wymaga ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, a dzięki wspólnej pracy w ramach IAB Polska jest to możliwe do osiągnięcia.”

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 240 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.