Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje agencja Oxymoron

10/22/2021
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpiła agencja Oxymoron.

Oxymoron to  dynamicznie rozwijająca się agencja kreatywna działająca przede wszystkim w obszarze digital marketingu.

Do przystąpienia do IAB Polska zmotywowało nas wiele czynników, wśród których znajduje się, między innymi, możliwość zacieśnionej i wielopłaszczyznowej współpracy z podmiotami z branży internetowej. Chcemy by ta kooperacja realizowała się na wielu płaszczyznach – od popularyzacji digital marketingu i demonstrowania jego możliwości przed szeroką publicznością, poprzez promowanie międzynarodowych standardów, aż po współtworzenie badań internetowych.

 

Zrzeszenie w Związku jest też portalem do bardziej efektywnej działalności na rzecz ochrony praw i interesów zrzeszonych agencji. Naszym celem jest wspólna praca z innymi podmiotami z branży w kierunku wypracowania dobrych praktyk oraz standardów, dzięki którym praca koncepcyjna i kreatywna będzie nie tylko respektowana, ale też należycie i kompleksowo chroniona.

 

W Oxymoronie zdajemy sobie sprawę, że bycie on top of things wymaga ciągłego rozwoju. Przynależność do IAB Polska umożliwia branie udziału w szkoleniach i seminariach zwiększających kompetencje oraz w branżowych wydarzeniach organizowanych przez Związek Pracodawców Branży Internetowej. Te możliwości są ważne i dla nas, i dla naszych klientów.

 

Liczymy na to, że nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie i pasja staną się wartościowym uzupełnieniem dla działalności Związku.  – komentuje Łukasz Kazek, współzałożyciel Oxymoron.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. Więcej informacji TUTAJ.

Jak przystąpić do IAB Polska?

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.