Do firm członkowskich IAB Polska przystępuje Media Maker

03/09/2022
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpił dom mediowy Media Maker.

Media Maker to eksperci, którzy od ponad 15 lat dostarczają rozwiązania marketingu 360⁰. Skupiają się na wyniku biznesowym klientów i projektują kampanie „made to measure”. Promują holistycznie podejście do projektów i chcą być kojarzeni z najwyższą jakością usług. Klientów wspierają na każdym etapie kampanii i biorą odpowiedzialność za prowadzone działania. Narzędzia i kanały dobierają tak, aby dotrzeć do jakościowej widowni i osiągać założone cele.  

Dołączamy do IAB Polska, bo chcemy mieć realny wpływ na to, w jakim kierunku rozwijać się będzie rynek reklamy w Polsce. Od wielu lat zajmujemy się efektywną realizacją projektów reklamowych na rynku polskim i zagranicznym. Do każdej kampanii podchodzimy indywidualnie – od określenia celu, przez wybór odpowiedniej grupy docelowej, skutecznych narzędzi, aż po jakościowe analizy.
Dzięki temu z sukcesami realizujemy oczekiwania (i KPI) naszych klientów. Chcemy dzielić się z Wami swoim doświadczeniem i jednocześnie uczyć się od najlepszych. – mówi Tomasz Kowalczyk, Managing Director Media Maker.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 220 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Gaming to mainstream, to nie opinia a fakt. Najnowsze dane potwierdzają rosnące zainteresowanie grami wśród osób praktycznie w każdym wieku; 65% Polaków powyżej 16. roku życia gra w gry przynajmniej raz w tygodniu, a 88% dzieci w przedziale wiekowym 9-15 gra lub ogląda gry wideo. Gaming staje się strategicznym kanałem komunikacji dla marek. IAB Polska jest patronem honorowym wydarzenia.

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

Odsetek polskich internautów, którzy kupują online rośnie – obecnie wynosi on 79%. Na polskich stronach zakupy robi 75%, a na zagranicznych – 30%. Po raz pierwszy autorzy raportu przyjrzeli się również zjawisku social-commerce. Jak wynika z danych, za pośrednictwem social mediów kupuje na razie jedynie 19%, nie jest to więc wciąż bardzo popularna forma zakupów. Partnerami merytorycznymi wydania są Polskie Badania Internetu oraz Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Content marketing, badany w Polsce zaledwie od kilku lat, nieustannie zdobywa coraz więcej zwolenników, przekształcając się w istotny element strategii firm. Trzeci z kolei raport Stowarzyszenia Content Marketing Polska rzuca światło na dynamikę tego sektora, jego rosnący potencjał, ale także wyzwania, przed którymi stoi. Już 60% firm deklaruje, że wdrożyło strategię contentmarketingową, ale jednocześnie 57% przyznaje, że nie ma narzędzi do mierzenia jej efektywności. Czy zatem rosnąca inwestycja w content marketing idzie w parze z jego profesjonalizacją? Partnerami badania byli: IAB Polska, SAR, IAA, BCC, SocialPress.