Do firm członkowskich IAB Polska przystępuje agencja BrandLift

03/04/2022
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpiła agencja BrandLift.

BrandLift to nowoczesna organizacja marketingu influencerskiego działająca zgodnie z filozofią client first, realizująca kampanie na Instagramie, Tok Toku, You Tube, Pinterest i inne. Firma specjalizuje się w łączeniu twórców z markami w ramach kampanii z nano- i mikroinfluencerami, jak również najbardziej wpływowymi i opiniotwórczymi postaciami ze świata social mediów. Agencja dysponuje autorską platformą technologiczną zapewniającą m.in. nadzór nad realizacją kampanii w czasie rzeczywistym oraz wykorzystuje światowej klasy narzędzia do weryfikacji influencerów pod kątem jakości i optymalizacji zasięgów. MarTech BrandLift obsługuje m.in.: Beiersdorf, Avon, Hortex, USP, Mars, Nestle, Henkel, Pepco, Rossmann, Aldi, Carrefour, Bausch&Lomb.

Z roku na rok rośnie popularność influencer marketingu. Dziś praca marek z twórcami to mierzalny i odpowiedzialny biznes. Za pomocą nowoczesnych narzędzi realizujemy kampanie, wykorzystując przy tym martechowe rozwiązania. Przystąpienie do IAB daje nam możliwość rozwijania sektora marketingu influencerskiego, a także pracę z głównymi przedstawicielami branży. Cały czas dążymy do profesjonalizacji nowego obszaru sprzedaży produktów oraz usług. Influencer marketing stwarza ku temu odpowiednie możliwości, a z roku na rok jego popularność będzie wzrastać. – komentuje Karina Hertel, partner zarządzająca BrandLift

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 220 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Weź udział w dziesiątej edycji badania IAB Europe nt. programmatic

Weź udział w dziesiątej edycji badania IAB Europe nt. programmatic

Ruszyło coroczne badanie „Attitudes to Programmatic Advertising Survey 2024” – to dziesiąta edycja tego badania prowadzonego przez IAB Europe. Do wypełnienia krótkiej ankiety zapraszamy wszystkich uczestników ekosystemu reklamy programmatic. Termin upływa 26 lipca 2024 r.