Do firm członkowskich IAB Polska przystępuje agencja BrandLift

03/04/2022
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpiła agencja BrandLift.

BrandLift to nowoczesna organizacja marketingu influencerskiego działająca zgodnie z filozofią client first, realizująca kampanie na Instagramie, Tok Toku, You Tube, Pinterest i inne. Firma specjalizuje się w łączeniu twórców z markami w ramach kampanii z nano- i mikroinfluencerami, jak również najbardziej wpływowymi i opiniotwórczymi postaciami ze świata social mediów. Agencja dysponuje autorską platformą technologiczną zapewniającą m.in. nadzór nad realizacją kampanii w czasie rzeczywistym oraz wykorzystuje światowej klasy narzędzia do weryfikacji influencerów pod kątem jakości i optymalizacji zasięgów. MarTech BrandLift obsługuje m.in.: Beiersdorf, Avon, Hortex, USP, Mars, Nestle, Henkel, Pepco, Rossmann, Aldi, Carrefour, Bausch&Lomb.

Z roku na rok rośnie popularność influencer marketingu. Dziś praca marek z twórcami to mierzalny i odpowiedzialny biznes. Za pomocą nowoczesnych narzędzi realizujemy kampanie, wykorzystując przy tym martechowe rozwiązania. Przystąpienie do IAB daje nam możliwość rozwijania sektora marketingu influencerskiego, a także pracę z głównymi przedstawicielami branży. Cały czas dążymy do profesjonalizacji nowego obszaru sprzedaży produktów oraz usług. Influencer marketing stwarza ku temu odpowiednie możliwości, a z roku na rok jego popularność będzie wzrastać. – komentuje Karina Hertel, partner zarządzająca BrandLift

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 220 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.