Digital Day 2022 organizowany przez IAB Bułgaria już 11 listopada także w wersji online

11/08/2022
W imieniu zespołu IAB Bułgaria mamy przyjemność zaprosić naszych członków i partnerów na konferencję IAB Digital Day Bulgaria 2022. Wydarzenie odbędzie się 11 listopada w Sofii, będzie też transmitowane online.

Wyjątkowa agenda zawiera wielowymiarowe połączenie przedstawicieli wiodących firm z branży i wiedzy akademickiej.  Key note speakerem będzie Global Director for Creative Development at Meta – Fabio Seidl, który przyjedzie z Nowego Jorku specjalnie na ten event. Gośćmi konferencji będą również Global VP of Marketing w Coca-Cola Company, Account Strategist w Google, oraz wiele innych inspirujących postaci. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie wystąpień w języku bułgarskim.
Pełny program i link do rejestracji znajduje się tutaj: IAB Bulgaria Digital Day 11.11. – Agenda

Specjalnie dla członków IAB otrzymaliśmy 50% rabatu na zakup biletów zarówno stacjonarnych, jak i na udział zdalny.  Aby uzyskać kod rabatowy prosimy o kontakt z Anną Garwolińską: a.garwolinska@iab.org.pl
Zamówienia biletów realizowane są pod adresem:  office@iabbg.net

Czytaj także

Raport IAB Europe z badania opinii na temat retail media

Raport IAB Europe z badania opinii na temat retail media

Aby zrozumieć status retail media w Europie, zarówno po stronie kupujących, jak i sprzedających, Grupa Robocza Retail Media IAB Europe zrealizowała ankietę Attitudes to Retail Media – badanie, które dostarcza branżowy punkt odniesienia dla wdrażania retail media, barier i obszarów wzrostu.