Digital Day 2022 organizowany przez IAB Bułgaria już 11 listopada także w wersji online

11/08/2022
W imieniu zespołu IAB Bułgaria mamy przyjemność zaprosić naszych członków i partnerów na konferencję IAB Digital Day Bulgaria 2022. Wydarzenie odbędzie się 11 listopada w Sofii, będzie też transmitowane online.

Wyjątkowa agenda zawiera wielowymiarowe połączenie przedstawicieli wiodących firm z branży i wiedzy akademickiej.  Key note speakerem będzie Global Director for Creative Development at Meta – Fabio Seidl, który przyjedzie z Nowego Jorku specjalnie na ten event. Gośćmi konferencji będą również Global VP of Marketing w Coca-Cola Company, Account Strategist w Google, oraz wiele innych inspirujących postaci. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie wystąpień w języku bułgarskim.
Pełny program i link do rejestracji znajduje się tutaj: IAB Bulgaria Digital Day 11.11. – Agenda

Specjalnie dla członków IAB otrzymaliśmy 50% rabatu na zakup biletów zarówno stacjonarnych, jak i na udział zdalny.  Aby uzyskać kod rabatowy prosimy o kontakt z Anną Garwolińską: a.garwolinska@iab.org.pl
Zamówienia biletów realizowane są pod adresem:  office@iabbg.net

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.