DevsElite Group dołącza do IAB Polska

07/27/2020
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza DevsElite Group – spółka z o.o. skupiająca marki wyspecjalizowane w stymulacji przyrostu konkurencyjnej przewagi w biznesie. Od początku istnienia prezentuje szeroki wachlarz usług i produktów, współpracując z małymi, średnimi i dużymi organizacjami działającymi w zróżnicowanych sektorach i gałęziach rynku.

DevsElite Group w branży informatyczno-komputerowej wyróżnia się wyjątkowym połączeniem eksperckiej wiedzy swoich specjalistów, innowacyjności autorskich rozwiązań i najnowocześniejszych technologii. Przystępność i indywidualne podejście do klienta sprawiają, że portfolio projektowe firmy rośnie w imponującym tempie, przy nieustannie zwiększającej się dywersyfikacji ofertowej.

Globalizacja oraz postęp cywilizacyjno-technologiczny sprawił, że skuteczna obecność w Internecie jest kluczowa dla sukcesu firm, bez względu na ich rozmiar. Współczesny klient jest o wiele bardziej świadomy zarówno swoich potrzeb, jak i ewentualnych rozwiązań, więc schematyczna transformacja biznesu przestała wchodzić w rachubę. Jedynie nowoczesne, spersonalizowane i autorskie rozwiązania biznesowe są dziś wyrazem szacunku dla klientów i gwarantem sukcesu dla ich firm. Dołączając do tak prestiżowego Związku, jakim jest IAB Polska, pragniemy wspólnie z innymi firmami członkowskimi budować i wzmacniać renomę polskiej branży internetowej, wykorzystując do tego nasze doświadczenia i rozwiązania sprawdzone w projektach e-commerce, podnoszeniu bezpieczeństwa w IT, programowaniu, projektowaniu graficznym, projektowaniu interfejsów oraz tworzeniu produktów.

Michał Cież & Jarosław Matejek, Współzałożyciele i Członkowie Zarządu DevsElite Group Sp. z o.o.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. Więcej informacji TUTAJ.

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

W roku 2023 rynek reklamy cyfrowej w Polsce przyspieszył tempo
rozwojowe w porównaniu do roku wcześniejszego, a jego wartość
zwiększyła się o ponad 870 mln zł, osiągając poziom prawie 7,8 mld zł.
Internet wciąż jest kluczowym motorem napędowym rynku mediów
odpowiadającym w roku 2023 za ponad dwie trzecie wzrostu całego
segmentu komunikacji.

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.