CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

05/24/2023
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje CMC MEDIA specjalizuąca się w dostarczaniu kompleksowego wsparcia technicznego i biznesowego dla lokalnych wydawców prasy, radia i serwisów internetowych.

Oferowana przez CMC usługa SaaS powstała na bazie 20-letniego doświadczenia w tworzeniu i zarządzaniu mediami lokalnymi. Zespół firmy stanowią specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w kreowaniu i zarządzaniu mediami oraz szerokimi kompetencjami IT, które razem pozwoliły wdrożyć oprogramowanie w ponad 100 lokalnych tytułach. Od 10 lat z sukcesem przyczyniamy się do transformacji prasy papierowej do cyfrowej. Obszary aktywności firmy to m.in. reklama cyfrowa i programatic, content marketing, subskrypcje treści, SEO. Nieustanny rozwój technologiczny oraz nacisk na monetyzację ruchu dla wydawców to kluczowe cele CMC.

Otaczający nas świat ulega nieustanej transformacji. W wyniku szybkich zmian technologicznych stare modele biznesowe poddawane się nieustanej presji adaptacyjnej. CMC Media realizując swoje misje stara się dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości. Mamy nadzieję, że członkostwo w IAB umożliwi nam wymianę doświadczeń, pozyskiwanie wiedzy, a także pozwoli na współudział w kształtowaniu polityk i standardów cyfrowych w obszarze mediów i reklamy cyfrowej. – komentuje Marcin Ryński, CEO CMC MEDIA.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.