CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

05/24/2023
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje CMC MEDIA specjalizuąca się w dostarczaniu kompleksowego wsparcia technicznego i biznesowego dla lokalnych wydawców prasy, radia i serwisów internetowych.

Oferowana przez CMC usługa SaaS powstała na bazie 20-letniego doświadczenia w tworzeniu i zarządzaniu mediami lokalnymi. Zespół firmy stanowią specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w kreowaniu i zarządzaniu mediami oraz szerokimi kompetencjami IT, które razem pozwoliły wdrożyć oprogramowanie w ponad 100 lokalnych tytułach. Od 10 lat z sukcesem przyczyniamy się do transformacji prasy papierowej do cyfrowej. Obszary aktywności firmy to m.in. reklama cyfrowa i programatic, content marketing, subskrypcje treści, SEO. Nieustanny rozwój technologiczny oraz nacisk na monetyzację ruchu dla wydawców to kluczowe cele CMC.

Otaczający nas świat ulega nieustanej transformacji. W wyniku szybkich zmian technologicznych stare modele biznesowe poddawane się nieustanej presji adaptacyjnej. CMC Media realizując swoje misje stara się dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości. Mamy nadzieję, że członkostwo w IAB umożliwi nam wymianę doświadczeń, pozyskiwanie wiedzy, a także pozwoli na współudział w kształtowaniu polityk i standardów cyfrowych w obszarze mediów i reklamy cyfrowej. – komentuje Marcin Ryński, CEO CMC MEDIA.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.