CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

05/24/2023
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje CMC MEDIA specjalizuąca się w dostarczaniu kompleksowego wsparcia technicznego i biznesowego dla lokalnych wydawców prasy, radia i serwisów internetowych.

Oferowana przez CMC usługa SaaS powstała na bazie 20-letniego doświadczenia w tworzeniu i zarządzaniu mediami lokalnymi. Zespół firmy stanowią specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w kreowaniu i zarządzaniu mediami oraz szerokimi kompetencjami IT, które razem pozwoliły wdrożyć oprogramowanie w ponad 100 lokalnych tytułach. Od 10 lat z sukcesem przyczyniamy się do transformacji prasy papierowej do cyfrowej. Obszary aktywności firmy to m.in. reklama cyfrowa i programatic, content marketing, subskrypcje treści, SEO. Nieustanny rozwój technologiczny oraz nacisk na monetyzację ruchu dla wydawców to kluczowe cele CMC.

Otaczający nas świat ulega nieustanej transformacji. W wyniku szybkich zmian technologicznych stare modele biznesowe poddawane się nieustanej presji adaptacyjnej. CMC Media realizując swoje misje stara się dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości. Mamy nadzieję, że członkostwo w IAB umożliwi nam wymianę doświadczeń, pozyskiwanie wiedzy, a także pozwoli na współudział w kształtowaniu polityk i standardów cyfrowych w obszarze mediów i reklamy cyfrowej. – komentuje Marcin Ryński, CEO CMC MEDIA.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.