Caroda przystępuje do grona firm członkowskich IAB Polska

08/04/2022
Caroda, firma SaaS zajmująca się optymalizacją reklam dla wydawców, skoncentrowaną na reklamie wideo przystępuje do grona firm członkowskich IAB Polska.

Caroda dostarcza najwyższej jakości rozwiązania dla monetyzacji reklamy wideo – przejrzystą reklamę z gwarancją widoczności. Dzięki platformie agregującej wszystkie źródła popytu na placement reklamowy, wydawcy uzyskują maksymalny zysk z powierzchni reklamowej i osiągają doskonałe wyniki przychodów dzięki formatom instream i outstream, które są w pełni kompatybilne z platformą.

Ekosystem reklamowy w środowisku online jest bardzo złożony. Znajdują się w nim wydawcy, reklamodawcy, klienci końcowi i my – dostawcy rozwiązań technologicznych. Od 2016 roku opracowujemy i doskonalimy rozwiązania w zakresie reklamy wideo, tak aby wszyscy otrzymali najlepsze wyniki i doświadczenia.
Przystępując do IAB Polska chcemy jeszcze bardziej zrozumieć potrzeby istniejące w ekosystemie poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń z członkami stowarzyszenia. Mamy nadzieję, że tak ciekawy rynek jak rynek polski wniesie zupełnie nowe spojrzenie na naszą działalność. – komentuje Roman Mura, prezes zarządu spółki Caroda s.r.o.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

 

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.