Caroda przystępuje do grona firm członkowskich IAB Polska

08/04/2022
Caroda, firma SaaS zajmująca się optymalizacją reklam dla wydawców, skoncentrowaną na reklamie wideo przystępuje do grona firm członkowskich IAB Polska.

Caroda dostarcza najwyższej jakości rozwiązania dla monetyzacji reklamy wideo – przejrzystą reklamę z gwarancją widoczności. Dzięki platformie agregującej wszystkie źródła popytu na placement reklamowy, wydawcy uzyskują maksymalny zysk z powierzchni reklamowej i osiągają doskonałe wyniki przychodów dzięki formatom instream i outstream, które są w pełni kompatybilne z platformą.

Ekosystem reklamowy w środowisku online jest bardzo złożony. Znajdują się w nim wydawcy, reklamodawcy, klienci końcowi i my – dostawcy rozwiązań technologicznych. Od 2016 roku opracowujemy i doskonalimy rozwiązania w zakresie reklamy wideo, tak aby wszyscy otrzymali najlepsze wyniki i doświadczenia.
Przystępując do IAB Polska chcemy jeszcze bardziej zrozumieć potrzeby istniejące w ekosystemie poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń z członkami stowarzyszenia. Mamy nadzieję, że tak ciekawy rynek jak rynek polski wniesie zupełnie nowe spojrzenie na naszą działalność. – komentuje Roman Mura, prezes zarządu spółki Caroda s.r.o.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

 

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.