CALL FOR PAPERS na DIMAQ DAY 2020!

01/13/2020
Ruszamy z call for papers na konferencję DIMAQ DAY! To już trzecia edycja wydarzenia, na której możecie zaprezentować swoją ekspercką wiedzę.

Ruszamy z call for papers na konferencję DIMAQ DAY! To już trzecia edycja wydarzenia, na której możecie zaprezentować swoją ekspercką wiedzę.

Wydarzenie, cieszy się coraz większą popularnością, dzięki czemu w ubiegłorocznej edycji udział wzięło ponad 330 uczestników, a prelegenci w każdym mieście wygłosili 14 inspirujących prelekcji z 11 obszarów digital marketingu, m in.: SEM, Content Marketing, Analityka i UX, Dispay i Programmatic, Mobile Marketing, E-commerce, Social Selling.

DIMAQ DAY 2020 to 3 jednodniowe konferencje w 3 miastach:

• Katowice (4 marca 2020),

• Wrocław (5 marca 2020),

• Poznań (6 marca 2020).

Podczas każdej konferencji odbędzie się 11 wystąpień pełnych praktycznych wskazówek i inspiracji. Wydarzenie adresowane jest do:

• głównie do osób sektora MSP, które chcą zgłębić tajniki e- marketingu,

• oraz studentów i absolwentów, którzy chcą rozpocząć pracę w branży interaktywnej.

 

DIMAQ DAY – nowa nazwa, nowe lokalizacje, ten sam wysoki poziom merytoryczny!

Zgłoś się i zostań prelegentem DIMAQ DAY 2020!

Dlaczego warto wystąpić?

  • Budujesz swój ekspercki wizerunek,
  • Promujesz swoją firmę jako merytorycznego i godnego zaufania partnera do współpracy,
  • Jeśli masz certyfikat DIMAQ, za wystąpienie możesz zdobyć nawet 40 punktów recertyfikacyjnych
  • Możesz wystąpić lub zdobyć bilet na Forum IAB 2020 (Uczestnicy konferencji za pomocą ankiet wybierają najlepszego prelegenta w każdym mieście. Ten z nich, który otrzyma najwyższą ocenę, wystąpi podczas Forum IAB 2020. Pozostałych dwóch prelegentów otrzyma bilet w pakiecie podstawowym, umożliwiającym udział w dwóch dniach Forum IAB.)

Chcesz zostać prelegentem? Wybierz jeden z obszarów tematycznych i wypełnij formularz!

Na Twoje zgłoszenie czekamy do końca stycznia 2020 roku.

Czytaj także

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób. 

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska.