Bezpłatny E-book dla E-commerce pod patronatem IAB Polska

11/29/2019
Chcesz rozpocząć sprzedaż internetową za granicą? Pobierz bezpłatnie e-booka “Jak przygotować się do ekspansji zagranicznej? Poradnik dla e-commerce”. Prawie 70 stron praktycznej wiedzy z zakresu rozwijania sprzedaży transgranicznej od uznanych ekspertów z branży.

Chcesz rozpocząć sprzedaż internetową za granicą? Pobierz bezpłatnie e-booka “Jak przygotować się do ekspansji zagranicznej? Poradnik dla e-commerce”. Prawie 70 stron praktycznej wiedzy z zakresu rozwijania sprzedaży transgranicznej od uznanych ekspertów z branży. Autorem projektu jest agencja SEM Sempai, zaś partnerami merytorycznymi wiodący w Polsce dostawcy usług dla e-commerce. Publikacja jest objęta patronatem IAB Polska poświadczającym jej wartość merytoryczną.

Już blisko połowa polskich przedsiębiorców działających w branży e-commerce, rozważa możliwość wyjścia ze swoim e-biznesem poza granice kraju. Ekspansja zagraniczna przy wykorzystaniu kanałów elektronicznych niewątpliwie przynosi wiele szans na zwiększenie zysku, tym bardziej, że zgodnie z aktualnymi danymi ok. 15% obywateli UE dokonuje zakupów w innych krajach Wspólnoty – wyjaśnia Sebastian Suma, CEO agencji Sempai, która jest autorem projektu eksportowego dla e-commerce. – Nie ulega jednak wątpliwości, że wejście na nowy rynek wiąże się z wysokim ryzykiem, zarówno pod względem ekonomicznym, jak i wizerunkowym. Taki krok wymaga zatem odpowiedniego przygotowania. I właśnie odpowiedzą na tę potrzebę jest nasza publikacja – dodaje.

W e-booku znajdziecie zagadnienia dotyczące 8 obszarów tematycznych związanych z ekspansją zagraniczną branży e-commerce. Są to kluczowe kwestie, które powinien poznać każdy przedsiębiorca, zanim zdecyduje się wyjść ze swoim e-biznesem poza rynek krajowy. Zaliczają się do nich:

  • kwestie prawne,
  • logistyka,
  • systemy płatności,
  • certyfikaty wiarygodności,
  • customer care,
  • platformy e-commerce,
  • marketing w wyszukiwarkach.
  • Facebook Ads.

Całość składa się na kompleksowy poradnik dotyczący przygotowań e-sklepu do ekspansji zagranicznej. E-book powstał przy współpracy z wieloma ekspertami i liderami w swoich branżach: Sempai, AtomStore, Kancelaria Prawna Kantorowski, Głąb i Wspólnicy, DHL, DPD, PayU, User.com, Trusted shops.

Publikację można pobrać bezpłatnie ze strony Grow Global.

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

W roku 2023 rynek reklamy cyfrowej w Polsce przyspieszył tempo
rozwojowe w porównaniu do roku wcześniejszego, a jego wartość
zwiększyła się o ponad 870 mln zł, osiągając poziom prawie 7,8 mld zł.
Internet wciąż jest kluczowym motorem napędowym rynku mediów
odpowiadającym w roku 2023 za ponad dwie trzecie wzrostu całego
segmentu komunikacji.

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.