Bezpłatny E-book dla E-commerce pod patronatem IAB Polska

11/29/2019
Chcesz rozpocząć sprzedaż internetową za granicą? Pobierz bezpłatnie e-booka “Jak przygotować się do ekspansji zagranicznej? Poradnik dla e-commerce”. Prawie 70 stron praktycznej wiedzy z zakresu rozwijania sprzedaży transgranicznej od uznanych ekspertów z branży.

Chcesz rozpocząć sprzedaż internetową za granicą? Pobierz bezpłatnie e-booka “Jak przygotować się do ekspansji zagranicznej? Poradnik dla e-commerce”. Prawie 70 stron praktycznej wiedzy z zakresu rozwijania sprzedaży transgranicznej od uznanych ekspertów z branży. Autorem projektu jest agencja SEM Sempai, zaś partnerami merytorycznymi wiodący w Polsce dostawcy usług dla e-commerce. Publikacja jest objęta patronatem IAB Polska poświadczającym jej wartość merytoryczną.

Już blisko połowa polskich przedsiębiorców działających w branży e-commerce, rozważa możliwość wyjścia ze swoim e-biznesem poza granice kraju. Ekspansja zagraniczna przy wykorzystaniu kanałów elektronicznych niewątpliwie przynosi wiele szans na zwiększenie zysku, tym bardziej, że zgodnie z aktualnymi danymi ok. 15% obywateli UE dokonuje zakupów w innych krajach Wspólnoty – wyjaśnia Sebastian Suma, CEO agencji Sempai, która jest autorem projektu eksportowego dla e-commerce. – Nie ulega jednak wątpliwości, że wejście na nowy rynek wiąże się z wysokim ryzykiem, zarówno pod względem ekonomicznym, jak i wizerunkowym. Taki krok wymaga zatem odpowiedniego przygotowania. I właśnie odpowiedzą na tę potrzebę jest nasza publikacja – dodaje.

W e-booku znajdziecie zagadnienia dotyczące 8 obszarów tematycznych związanych z ekspansją zagraniczną branży e-commerce. Są to kluczowe kwestie, które powinien poznać każdy przedsiębiorca, zanim zdecyduje się wyjść ze swoim e-biznesem poza rynek krajowy. Zaliczają się do nich:

  • kwestie prawne,
  • logistyka,
  • systemy płatności,
  • certyfikaty wiarygodności,
  • customer care,
  • platformy e-commerce,
  • marketing w wyszukiwarkach.
  • Facebook Ads.

Całość składa się na kompleksowy poradnik dotyczący przygotowań e-sklepu do ekspansji zagranicznej. E-book powstał przy współpracy z wieloma ekspertami i liderami w swoich branżach: Sempai, AtomStore, Kancelaria Prawna Kantorowski, Głąb i Wspólnicy, DHL, DPD, PayU, User.com, Trusted shops.

Publikację można pobrać bezpłatnie ze strony Grow Global.

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.