Barometr SEM: Weź udział w badaniu nt. wydatków na reklamę w wyszukiwarkach

05/08/2020
Grupa Robocza SEM IAB Polska tradycyjnie już, uruchamia badanie na temat trendów w wydatkach reklamowych. Ta edycja Barometru SEM będzie szczególna ze względu na panującą sytuację, więc tym goręcej zachęcamy do wypełnienia ankiety do 15 maja.

Badanie ma na celu zbadanie kondycji rynku SEO, płatnej reklamy w wyszukiwarkach i reklamy kontekstowej, by lepiej rozumieć mechanizmy i trendy dotyczące sektora rynku, który odpowiada za znaczącą część wydatków na reklamę online wg ostatniego badania IAB/PwC AdEx.

Ankietę kierujemy je do wszystkich przedstawicieli branży reklamowej w Polsce.

Wypełnienie ankiety nie zajmie dłużej niż 5 min, a każdy uczestnik badania otrzyma jego wyniki przed oficjalną premierą.

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.