Barometr SEM: Weź udział w badaniu nt. wydatków na reklamę w wyszukiwarkach

05/08/2020
Grupa Robocza SEM IAB Polska tradycyjnie już, uruchamia badanie na temat trendów w wydatkach reklamowych. Ta edycja Barometru SEM będzie szczególna ze względu na panującą sytuację, więc tym goręcej zachęcamy do wypełnienia ankiety do 15 maja.

Badanie ma na celu zbadanie kondycji rynku SEO, płatnej reklamy w wyszukiwarkach i reklamy kontekstowej, by lepiej rozumieć mechanizmy i trendy dotyczące sektora rynku, który odpowiada za znaczącą część wydatków na reklamę online wg ostatniego badania IAB/PwC AdEx.

Ankietę kierujemy je do wszystkich przedstawicieli branży reklamowej w Polsce.

Wypełnienie ankiety nie zajmie dłużej niż 5 min, a każdy uczestnik badania otrzyma jego wyniki przed oficjalną premierą.

Czytaj także

Patronat IAB Polska: Konferencja WE!RE Influencers & WE!RE Gamers vol. 4 już 10 kwietnia

Patronat IAB Polska: Konferencja WE!RE Influencers & WE!RE Gamers vol. 4 już 10 kwietnia

WE!RE Fantasy organizuje czwartą już edycję konferencji online WE!RE Influencers & Gamers Marketing Talks poświęconej influencer marketingowi i gamingowi. Wydarzenie skupi się na trendach, które wyraźnie zarysowały się w pierwszym kwartale 2024 roku i stanowią mocny fundament predykcji, na których warto opierać strategie marketingowe i komunikacyjne.

Patronat IAB Polska: Legaltech Forum 11 kwietnia w Warszawie

Patronat IAB Polska: Legaltech Forum 11 kwietnia w Warszawie

Perspektywy rozwoju rynku legal tech w Polsce, sztuczna inteligencja (AI) w kancelarii prawnej oraz nowe regulacje prawne związane z prawem nowych technologii – to tematy przewodnie #LegalTech Forum 2024! IAB Polska został patronem honorowym wydarzenia.