Arskom w gronie firm członkowskich IAB Polska

04/25/2023
Agencja Arskom przystąpiła do grona firm członkowskich IAB Polska.

Arskom to agencja marketingu sportowego, która od 2012 roku łączy biznes ze sportowymi emocjami, specjalizując się w projektowaniu, sprzedaży i obsłudze kampanii z udziałem znanych sportowców, influencerów oraz najważniejszych mediów z branży sportowej. Do klientów agencji należą m.in.: Jerzy Dudek, Krzysztof Stanowski z Grupą Weszło, Kanał Sportowy czy MOVE Federation.

– W sportowym świecie wszystkie drużyny pracują na poziom całej ligi. Tak samo my chcemy być jeszcze bliżej branży marketingowej, żeby być na boisku, kiedy wyznaczane są standardy kształtujące rynek. Jesteśmy chętni do dzielenia się naszą wiedzą z zakresu marketingu sportowego czy pracy z najważniejszymi mediami digitalowymi oraz nowoczesnymi projektami na styku sportu i rozrywki – komentuje Rafał Romaniuk, CEO agencji Arskom.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób. 

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska.