Akredytacja DIMAQ: Mail My Day

02/19/2019
10 i 11 kwietnia w Warszawie odbędzie się siódma edycja kultowej konferencji M@il My Day, organizowanej przez firmę FreshMail.

10 i 11 kwietnia w Warszawie odbędzie się siódma edycja kultowej konferencji M@il My Day, organizowanej przez firmę FreshMail. Wydarzenie to w bardzo skuteczny sposób łączy inspirację, wiedzę oraz networking. Konferencja objęta jest Patronatem IAB Polska oraz akredytacją DIMAQ.

Patronat IAB Polska jest poświadczeniem jakości merytorycznej wydarzenia, aakredytacja DIMAQ oznacza, że wydarzenie włączone jest do systemu punktacji w ramach recertyfikacji DIMAQ – certyfikatu kompleksowo potwierdzającego kompetencje digital marketingowe przyznawanego przez IAB Polska (więcej informacji TUTAJ).

Pierwszy dzień konferencji przebiegnie pod znakiem prelekcji, podczas których najświeższymi informacjami email marketingowymi podzielą się m.in: Paweł Sala, Kamil Kozieł, Artur Jabłoński czy Michał Sadowski. Pod koniec dnia uczestnicy będą mieli okazję do luźnego networkingu i wymiany doświadczeń podczas After Party.

Drugi dzień wydarzenia to prawdziwy marketingowy poligon składający się z 15 praktycznych warsztatów, prowadzonych przez prawdziwych marketingowych komandosów. Uczestnicy zostaną przeszkoleni między innymi z: Strategii email marketingowej, Facebook Ads, Content Marketingu oraz Google Analytics.

Szykuje się prawdziwa marketingowa uczta. Jesteś na nią gotów? Jeśli tak, to sprawdź agendę na oficjalnej stronie Mail My Day i zagwarantuj sobie i swoim kompanom biznesowym miejsce już teraz!

Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://mailmyday.pl.

Czytaj także

Raport IAB Europe z badania opinii na temat retail media

Raport IAB Europe z badania opinii na temat retail media

Aby zrozumieć status retail media w Europie, zarówno po stronie kupujących, jak i sprzedających, Grupa Robocza Retail Media IAB Europe zrealizowała ankietę Attitudes to Retail Media – badanie, które dostarcza branżowy punkt odniesienia dla wdrażania retail media, barier i obszarów wzrostu.