Akredytacja DIMAQ: InternetBeta już we wrześniu!

09/04/2019
11-13 września w Rzeszowie odbędzie się 11 edycja obowiązkowego wydarzenia dla każdego marketingowca - InternetBeta.

11 września rozpoczyna się 11 edycja konferencji InternetBeta.

To 3-dniowe święto każdego marketingowca, które łączy różne środowiska związane z internetem i nowymi technologiami w Polsce. Na przestrzeni lat stało się wydarzeniem kultowym, w opinii użytkowników jedynym w swoim rodzaju. Tegoroczna edycja konferencji została objęta akredytacją DIMAQ.

InternetBeta odbędzie się tradycyjnie we wrześniu w podrzeszowskiej Kielnarowej, gdzie przyjeżdża ok. 550 specjalistów z wielu dziedzin. Są wśród nich zarządzający największymi w Polsce serwisami internetowymi, przedstawiciele największych graczy w eCommerce, agencje digital, startupy, inwestorzy, dziennikarze, przedstawiciele organizacji pozarządowych, samorządów, youtuberzy, blogerzy, influencerzy. Poruszymy wspólnie dziesiątki najbardziej aktualnych tematów z pogranicza marketingu, zarządzania, rozwoju oraz spraw społecznie ważnych.

Posiadacze certyfikatu DIMAQ mogą kupić bilet w cenie specjalnej: 1 010 zł.

Punktacja DIMAQ: Uczestnik – 20 pkt, Prelegent – 40 pkt

Strona oficjalna: www.internetbeta.pl/o-internetbeta

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.