Akredytacja DIMAQ: InternetBeta już we wrześniu!

09/04/2019
11-13 września w Rzeszowie odbędzie się 11 edycja obowiązkowego wydarzenia dla każdego marketingowca - InternetBeta.

11 września rozpoczyna się 11 edycja konferencji InternetBeta.

To 3-dniowe święto każdego marketingowca, które łączy różne środowiska związane z internetem i nowymi technologiami w Polsce. Na przestrzeni lat stało się wydarzeniem kultowym, w opinii użytkowników jedynym w swoim rodzaju. Tegoroczna edycja konferencji została objęta akredytacją DIMAQ.

InternetBeta odbędzie się tradycyjnie we wrześniu w podrzeszowskiej Kielnarowej, gdzie przyjeżdża ok. 550 specjalistów z wielu dziedzin. Są wśród nich zarządzający największymi w Polsce serwisami internetowymi, przedstawiciele największych graczy w eCommerce, agencje digital, startupy, inwestorzy, dziennikarze, przedstawiciele organizacji pozarządowych, samorządów, youtuberzy, blogerzy, influencerzy. Poruszymy wspólnie dziesiątki najbardziej aktualnych tematów z pogranicza marketingu, zarządzania, rozwoju oraz spraw społecznie ważnych.

Posiadacze certyfikatu DIMAQ mogą kupić bilet w cenie specjalnej: 1 010 zł.

Punktacja DIMAQ: Uczestnik – 20 pkt, Prelegent – 40 pkt

Strona oficjalna: www.internetbeta.pl/o-internetbeta

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.