Agencja KS przystępuje do grona firm członkowskich IAB Polska

01/18/2023
Do firm członkowskich IAB Polska dołącza agencja KS wyspecjalizowała się w pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych.

KS to agencja wyspecjalizowała się w pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych. Swoim partnerom oferuje skuteczną promocję w wynikach wyszukiwania, która przekłada się na dotarcie do nowych klientów i zwiększenie zysków przedsiębiorstwa. KS realizuje również działania z zakresu content marketingu, płatnej reklamy w mediach społecznościowych czy obsługi profili firmowych na Facebooku i wizytówki w Google. Klienci agencji mogą liczyć na wsparcie i doradztwo w zakresie marketingu internetowego.

W DNA naszej agencji wpisany jest rozwój i stałe podnoszenie kompetencji. Bardzo dużą uwagę przykładamy do etyki pracy, chcemy realizować odpowiedzialny marketing. Jako Agencja marketingowa, która ma realany wpływ na kształtowanie rynku SEO/SEM w Polsce, chcemy wyznaczać standardy jakości i podejścia do partnerskiej współpracy.

Dzięki zaangażowaniu w IAB Polska wierzymy, że nasz wpływ na branże będzie jeszcze większy. Wspólne spotkania i dyskusje pomogą nam złapać szerszy horyzont i wymienić się doświadczeniami. Jesteśmy przekonani, że wspólnie wypracujemy, wiele dobrego dla branży. – komentuje Wojciech Budziak, CEO Agencji KS

 

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

23 maja 2023 podczas flagowej konferencji IAB Europe – Interact zostały rozdane europejskie nagrody za najlepsze digitalowe kampanie i projekty badawcze. Polskie firmy otrzymały aż 5 statuetek European MIXX Awards 2023! Gratulujemy: Sanofi, PHD Poland, Publicis Groupe, Unilever, Mindshare Poland, GONG & ING Bank Śląski. Gatulujemy równiez agencjom badawczym Nielsen i Kantar, które łącznie otrzymały 3 statuetki w IAB European Reasaerch Awards. 

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje CMC MEDIA specjalizuąca się w dostarczaniu kompleksowego wsparcia technicznego i biznesowego dla lokalnych wydawców prasy, radia i serwisów internetowych.