Admitad przystępuje do IAB Polska

08/18/2023
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza Admitad Polska Sp. z o.o. - polski oddział Mitgo, firmy technologicznej oferującej innowacje w sektorach martech, fintech i smart shopping.

Rozwiązania firmy obejmują sieć marketingu partnerskiego Admitad, platformę reklamy natywnej i kontekstowej Takeads, rozwiązanie SaaS do zarządzania wewnętrznym programem partnerskim Tapfiliate, czy narzędzie do zarabiania na kuponach i kodach rabatowych FairSavings. Firma z siedzibą w Niemczech zatrudnia ponad 800 specjalistów w 10 krajach, w tym w Polsce.

Nasz udział w pracach IAB Polska – stowarzyszenia skupiającego czołowe firmy sektora online, pozwoli nam na kształtowanie debaty eksperckiej i rynkowych standardów w tak ważnych dla Admitad sektorach rynku jak marketing performatywny czy reklama natywna. Dołączenie do IAB Polska jest zatem logiczną i spójną decyzją w kontekście dalszego rozwoju Admitad i innych produktów grupy Mitgo w Polsce. Cieszę się z nadchodzącej współpracy w grupach roboczych i wydarzeniach IAB.  Jestem przekonany, że przyniesie ona obopólne korzyści. – komentuje Mateusz Łukianiuk, Country Manager, Admitad Polska.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.