ABSTRA dołącza do grona firm członkowskich IAB Polska

07/16/2019
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpiła agencja ABSTRA.

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpiła agencja ABSTRA.

Abstra to największy niezależny producent treści wideo na polskim YouTube. Posiada obszerne portfolio kanałów na YouTube i profili społecznościowych, dzięki którym dociera do milionów odbiorców.  Do portfolio firmy należą takie kanały, jak „Abstrachuje.tv”, „Beksy”, „Dla Pieniędzy” i „NP: Nowe Pokolenie”. Każdego miesiąca produkcje Abstra zyskują po 50 mln wyświetleń, a łączna ich liczba przekroczyła już 2 miliardy. Należące do Abstra kanały reprezentują różnorodne segmenty tematyczne, m.in. rozrywkę, edutainment, lifestyle i sport. Abstra tworzy także treści dla partnerów zewnętrznych oraz kanały YouTube realizowane w porozumieniu z partnerami komercyjnymi – „Jak TO Robić?” dla Durex oraz „Kumaty” dla sieci Żabka.

Zmiana sposobu konsumpcji mediów dzieje się na naszych oczach. Smartfon stał się narzędziem za pomocą którego komunikujemy się ze światem, a rolę telewizji zaczyna przejmować YouTube i inne platformy video. Aby efektywnie dotrzeć do grupy 13-30 należy umiejętnie przyciągać ich uwagę. Można tego dokonać jedynie za pomocą atrakcyjnych treści wysokiej jakości. Jako Abstra jesteśmy największym producentem wideo na polskim YouTube, posiadającym obszerne portfolio własnych kanałów i profili społecznościowych, dzięki którym docieramy do milionów odbiorców. Dołączając do IAB chcemy wspierać rozwój video marketingu w Polsce i promować YouTube i inne platformy video jako doskonałe narzędzia dotarcia do szczegółowo sprofilowanych grup odbiorców

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Czytaj także

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

23 maja 2023 podczas flagowej konferencji IAB Europe – Interact zostały rozdane europejskie nagrody za najlepsze digitalowe kampanie i projekty badawcze. Polskie firmy otrzymały aż 5 statuetek European MIXX Awards 2023! Gratulujemy: Sanofi, PHD Poland, Publicis Groupe, Unilever, Mindshare Poland, GONG & ING Bank Śląski. Gatulujemy równiez agencjom badawczym Nielsen i Kantar, które łącznie otrzymały 3 statuetki w IAB European Reasaerch Awards. 

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje CMC MEDIA specjalizuąca się w dostarczaniu kompleksowego wsparcia technicznego i biznesowego dla lokalnych wydawców prasy, radia i serwisów internetowych.