360e-com w gronie firm członkowskich IAB Polska

07/04/2019
360e-com to spółka technologiczna, posiadająca autorskie technologie e-commerce. Oferuje klientom jedyną w swoim rodzaju, kompleksową usługę w zakresie retargetingu – omnichannel retargeting.

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpiła agencja 360e-com.

360e-com to spółka technologiczna, posiadająca autorskie technologie e-commerce. Oferuje klientom jedyną w swoim rodzaju, kompleksową usługę w zakresie retargetingu – omnichannel retargeting. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod i nieustającemu rozwojowi 360e-com realnie pomaga w sprzedaży w sklepach internetowych. W chwili obecnej działa na rynku europejskim oraz azjatyckim.

Rynek reklamy internetowej to od wielu lat najszybciej rozwijająca się gałąź usług marketingowych. Wiąże się z tym cały szereg wyzwań, jak między innymi edukacja klientów czy też dostosowanie rozwiązań legislacyjnych. Można im sprostać wspólnie, jako dobrze zgrany kolektyw uczestników tego rynku. IAB Polska realizuje misję integracji i przewodnictwa tym pracom, a my chcemy w tym aktywnie uczestniczyć, zarówno na rynku polskim jak i europejskim.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

 

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.