Poradnik Wyszukiwarki

11/11/2015

Reklamodawcy cały czas zwiększają nakłady na search engine marketing (zarówno w ramach działań PPC, jak i SEO), ponieważ widzą rezultaty tych działań.

Reklamodawcy cały czas zwiększają nakłady na search engine marketing (zarówno w ramach działań PPC, jak i SEO), ponieważ widzą rezultaty tych działań. Daje narzędzia, możliwości, konkretne – policzalne efekty i zwrot z inwestycji… Inwestycji w dobre pozycje w wynikach wyszukiwania. Według badania firm PricewaterhouseCoopers oraz IAB Polska z segmentu SEM pochodziło 25% tegorocznych przychodów reklamowych online (w I połowie 2008 roku było to 21%).

Autor: Grupa robocza SEM – marketing w wyszukiwarkach

Format pliku: PDF

Jeżeli chcesz otrzymywać publikacje IAB Polska jako pierwszy zapisz się do naszej bazy mailingowej

Informacja o przetwarzaniu danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 39/77. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu wysyłania Ci informacji o nowościach, aktualnych promocjach i ofertach branżowych za pomocą poczty elektronicznej. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia, lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdują się TUTAJ.

TAGI : 2012 | Poradniki | SEM

Czytaj także