Zostań prelegentem Interact 2019!

01/24/2019
Zapraszamy do zgłaszania propozycji wystąpień do 13. edycji konferencji Interact, która odbędzie się 4-5 czerwca w Warszawie.

IAB Europe, IAB Polska oraz Rada Programowa Interact 2019 zapraszają do zgłaszania propozycji wystąpień do 13. edycji konferencji Interact, która odbędzie się 4-5 czerwca w Warszawie.

Interact to spotkanie europejskiej branży reklamy cyfrowej. W trakcie dwóch dni reprezentanci reklamodawców, agencji, mediów i środowisk naukowych prezentują osiągnięcia świata online, analizują najnowsze trendy w biznesie i technologii oraz zastanawiają się nad wyzwaniami na najbliższy rok.

Nad jakością merytoryczną programu Interact 2019 czuwa Rada Programowa. W jej skład wchodzą uznani przedstawiciele agencji, reklamodawców oraz dostawców usług branży cyfrowej, a także lokalnych oddziałów IAB.

Temat przewodni Interact 2019: Growing change. Changing growth.

Podczas konferencji rozmawiać będziemy o tym, co dla współczesnego biznesu oznaczają zmiana i wzrost – dwie immanentne dla ery cyfrowej cechy. Oba te elementy wchodzą w fazę transformacji: rozwój technologiczny przyspiesza, grupy odbiorców rosną, a ich zachowania ewoluują, mamy najwyższe w historii wydatki na reklamę cyfrową, rośnie znaczenie tego, co dzieje się na scenie politycznej i w obszarze regulacji. Wzrost ma już nie tyle wymiar ilościowy co jakościowy, a na horyzoncie pojawiają się nowe modele biznesowe.

Powyższy temat będziemy rozpatrywać w trzech blokach tematycznych:

Environment

W tym bloku skupimy się na przedstawieniu głównych trendów gospodarczych oraz rynkowych, zarówno w odniesieniu do zachowań konsumenckich, jak i wydatków na marketing cyfrowy. Ważnym punktem naszej dyskusji będzie otoczenie regulacyjne (z naciskiem na RODO oraz kwestie e-prywatności), a także zmiana krajobrazu politycznego UE w odniesieniu do nadchodzących wyborów Parlamentu Europejskiego. Będziemy także rozmawiać o wpływie zmian technologicznych na cały ekosystem gospodarczo-polityczny, szczególnie tych w obszarze sztucznej inteligencji.

Value Chain

W tym bloku dyskutować będziemy o nowych sposobach, modelach biznesowych i partnerstwach, które będą miały kluczowe znaczenie dla rozwoju wszystkich graczy rynku interaktywnego (tj. agencjom, reklamodawcom, wydawcom oraz dostawcom technologicznym). Przyjrzymy się również zmianom całego ekosystemu, skupiając się przede wszystkim na roli kapitału ludzkiego.

Innovation

Ten blok poświęcimy dyskusji o nowych obszarach rozwoju biznesu i nowych rynkach tworzonych przez innowacje technologiczne, takich jak m.in. rozwiązania głosowe,  targetowana telewizja (addressable TV), DOOH, e-sport /gaming, czy wideo w kanale mobile.

Wszystkich ekspertów branży marketingowej i internetowej, którzy chcą zabrać głos w dyskusji nad przyszłością rynku cyfrowego, zapraszamy do zgłaszania  propozycji swoich wystąpień do 14 lutego 2019.

Jak zgłosić propozycję swojego wystąpienia?

  1. Dokładnie zapoznaj się z BRIEFEM (wystąpienia w języku angielskim)
  2. Wypełnij FORMULARZ i prześlij na adres: presentationsinteract@iabeurope.eu do 14 lutego 2019.

POBIERZ BRIEF

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Zgłoszenie tematu wystąpienia jest bezpłatne.

Zgłoszenia powinny być dostarczone w formie wypełnionego formularza zgodnego z oficjalnym formularzem zgłoszeń na Interact 2019.

Decyzja Rady Programowej o tym, które z propozycji zostaną uwzględnione w programie Interact 2019, zapadnie do 20 marca br.

Czytaj także

Raport IAB Europe z badania opinii na temat retail media

Raport IAB Europe z badania opinii na temat retail media

Aby zrozumieć status retail media w Europie, zarówno po stronie kupujących, jak i sprzedających, Grupa Robocza Retail Media IAB Europe zrealizowała ankietę Attitudes to Retail Media – badanie, które dostarcza branżowy punkt odniesienia dla wdrażania retail media, barier i obszarów wzrostu.