Zgłoś kampanię do MIXX Awards Europe i IAB Europe Research Awards 2020

02/26/2020
W imieniu IAB Europe zapraszamy do zgłaszania swoich kampanii reklamowych do europejskich nagród MIXX Awards oraz Reaserach Awards.

MIXX Awards Europe to niezwykła okazja, by zyskać uznanie na forum europejskiej branży reklamowej, rozwijać swoje biznesowe możliwości, edukować rynek na temat najskuteczniejszych działań digital marketingowych oraz inspirować poprzez prezentację nowych pomysłów i trendów wykorzystanych w zgłoszonych najlepszych kampaniach reklamowych.

IAB Europe Research Awards stanowią szansę na zdobycie uznania europejskiej branży reklamowej za swoje digitalowe projekty badawcze oraz zaprezentowanie swojego wkładu w rozwój marketingu internetowego.

W tym roku pojawiły się nowe kategorie konkursowe, m. in nagradzające najlepsze osobowości branży:

  • MIXX Awards Europe – Digital Strategy Person of the Year
  • MIXX Awards Europe – Digital Creative Person of the Year
  • Research Awards – Digital Research of the Year

Sprawdź pełną listę kategorii konkursowych >>>

Kampanie zgłaszać można w jednej lub wielu kategoriach.

Aktualizacji 23.03: W związku z epidemią koronawirusa konferencja Interact została przełożona na rok 2021, natomiast zwycięzcy obu konkursów zostaną ogłoszeni 2 czerwca za pośrednictwem internetu. Uległ zmianie również termin nadsyłania zgłoszeń do obu konkursów. Organizatorzy zdecydowali się na jego przedłużenie do 24 kwietnia.
Więcej szczegółów >TUTAJ<

Zobacz też inne wirtualne wydarzenia tworzone przez IAB Europe >>

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.