Włodzimierz Schmidt po raz kolejny prelegentem Europejskiego Kongresu Gospodarczego

08/19/2020
XII Europejski Kongres Gospodarczy odbędzie się w tym roku w dniach 2-4 września 2020 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wśród panelistów znalazł się Włodzimierz Schmidt - Prezes Zarządu IAB Polska.

Europejski Kongres Gospodarczy (EEC), trzydniowy cykl debat i spotkań z udziałem ponad 11 tysięcy gości z Polski i z innych krajów europejskich, stał się najważniejszą imprezą gospodarczą w Europie Centralnej. W sesjach i dyskusjach bierze co roku udział kilkuset panelistów. Tematyka obejmuje kwestie kluczowe dla rozwoju gospodarczego i społecznego Europy. Wydarzenia Kongresu relacjonuje co roku ok. stu tytułów prasowych i stacji telewizyjnych.

W gronie panelistów i gości tegorocznego Kongresu znajdą się komisarze unijni, politycy z kraju i Europy, ale przede wszystkim szeroka reprezentacja firm z Polski i Europy, inwestorów, przedsiębiorców. To właśnie uczestnicy Kongresu – a przede wszystkim kompetentni paneliści – stanowią o jego wysoko ocenianej wartości.

Drugiego dnia Kongresu zapraszamy na panel RYNEK I MARKETING – Marketing w cyfrowym świecie, który odbędzie się 3 września o godz.15.30, z udziałem Prezesa Zarządu IAB Polska, Włodzimierza Schmidt.

Panel puruszy aktualne trendy w marketingu uwzględniające cyfrową transformację gospodarki: kampanie hybrydowe, nowe modele dotarcia do klienta, kanały w marketingu cyfrowym określające możliwości interakcji konsumentów z markami:

  • Marketing cyfrowy – wielość opcji jako obszar kreatywności i eksperymentu
  • Influencer marketing – profesjonalizacja, skuteczne kampanie z udziałem twórców internetowych. Współpraca na linii twórca-marka-agencja
  • Gdzie chcą być marki? Kluczowa rola social mediów. Jeszcze YouTube’a i Facebook, czy już tylko Instagram i Tik-Tok?
  • Gaming marketing – coraz większe budżety promocyjne
  • Zmiany w podejściu do marketingu wymuszone przez pandemię. Zamrażanie budżetów promocyjnych; adaptacja poprzez wybór kanałów i sposobów dotarcia do odbiorcy

Panel będzie stanowił część sesji wspólnej dla Europejskiego Kongresu Gospodarczego i European Tech & Start-up Days.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie oficjalnej:

https://www.eecpoland.eu/2020/

Czytaj także

Patronat IAB Polska: Konferencja WE!RE Influencers & WE!RE Gamers vol. 4 już 10 kwietnia

Patronat IAB Polska: Konferencja WE!RE Influencers & WE!RE Gamers vol. 4 już 10 kwietnia

WE!RE Fantasy organizuje czwartą już edycję konferencji online WE!RE Influencers & Gamers Marketing Talks poświęconej influencer marketingowi i gamingowi. Wydarzenie skupi się na trendach, które wyraźnie zarysowały się w pierwszym kwartale 2024 roku i stanowią mocny fundament predykcji, na których warto opierać strategie marketingowe i komunikacyjne.

Patronat IAB Polska: Legaltech Forum 11 kwietnia w Warszawie

Patronat IAB Polska: Legaltech Forum 11 kwietnia w Warszawie

Perspektywy rozwoju rynku legal tech w Polsce, sztuczna inteligencja (AI) w kancelarii prawnej oraz nowe regulacje prawne związane z prawem nowych technologii – to tematy przewodnie #LegalTech Forum 2024! IAB Polska został patronem honorowym wydarzenia.