Weź udział w wirtualnych wydarzeniach IAB Europe

05/14/2020
W imieniu IAB Europe zapraszamy na najbliższe wydarzenia, które odbędą się w świecie online:

20.05.2020 – Economic Trends Forum: COVID-19 Update

Podczas ETF będziemy omawiać wpływ epidemii na naszą branżę. Daniel Knapp, Chief Economist w IAB Europe, zaprezentuje aktualne dane  dotyczące ekonomicznych zmian na rynku interaktywnym, oparte o analizę trendów oraz raportów finansowych z ostatnich tygodni.
Rejestracja TUTAJ.

28.05.2020 –  TCF v2.0 in Practice

Na webinar zapraszamy przedstawicieli wydawców, którzy chcą prawidłowo wdrożyć TCF v2.0 w najbliższym czasie. Na przykładach pokażemy, jak prawidłowo implementować TCF v2.0 oraz odpowiemy na pytania podczas sesji Q&A.
Rejestracja TUTAJ.

03.06.2020 –  Interact Online 

Najważniejsze wydarzenie IAB Europe, tym razem w świecie online i z bezpłatnym dostępem. Prelegentami będą przedstawiciele takich marek jak  Coca-Cola, Zalando, Googlen, RTL, Group M and OMD. Podczas dwugodzinnego wydarzenia oprócz prelekcji odbędą się dyskusje panelowe na temat obecnej i przyszłej sytuacji branży interaktywnej, również w kontekście COVID-19.
Rejestracja TUTAJ. 

09.06. 2020 Transitioning to a Post Third-Party Cookie Era Webinar 

Podczas webinaru będziemy dyskutować o tym, jaki wpływ ma ograniczenie możliwości zbierania danych dla modeli biznesowych i jakie alternatywne rozwiązania można wdrażać.  Zaprezentowany zostanie także  praktyczny przewodnik wydany przez IAB Europe.

Rejestracja TUTAJ.

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.