Weź udział w badaniu IAB Polska i PSML skierowanym do marketerów

05/20/2019
IAB Polska oraz PSML zapraszają pracowników działów marketingu do wypełnienia krótkiej ankiety, której celem jest zbadanie potrzeb edukacyjnych w zakresie marketingu internetowego. Badanie dotyczy tego, w jakim stopniu wiedza o działaniach online jest przez marketerów wykorzystywana w pracy, jak oceniają oni obecny swój stan wiedzy z tego obszaru oraz i jakie mają potrzeby edukacyjne z tej […]

IAB Polska oraz PSML zapraszają pracowników działów marketingu do wypełnienia krótkiej ankiety, której celem jest zbadanie potrzeb edukacyjnych w zakresie marketingu internetowego.

Badanie dotyczy tego, w jakim stopniu wiedza o działaniach online jest przez marketerów wykorzystywana w pracy, jak oceniają oni obecny swój stan wiedzy z tego obszaru oraz i jakie mają potrzeby edukacyjne z tej tematyki.

Celem badania jest zdefiniowanie potrzeb związanych z poszerzaniem wiedzy e-marketingowej wśród tej grupy oraz wprowadzenie inicjatyw edukacyjnych, w tym bezpłatnych spotkań, które na te potrzeby będą odpowiadać.

Wypełnij ankietę

Wypełnienie ankiety zajmie nie więcej niż 10 minut. Badanie trwa do 4 czerwca 2019. 

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

W roku 2023 rynek reklamy cyfrowej w Polsce przyspieszył tempo
rozwojowe w porównaniu do roku wcześniejszego, a jego wartość
zwiększyła się o ponad 870 mln zł, osiągając poziom prawie 7,8 mld zł.
Internet wciąż jest kluczowym motorem napędowym rynku mediów
odpowiadającym w roku 2023 za ponad dwie trzecie wzrostu całego
segmentu komunikacji.

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.