Weź udział w badaniu IAB Europe na temat reklamy wideo

02/13/2020
Zachęcamy do wzięcia udziału w nowym badaniu online prowadzonym przez IAB Europe pt. Attitudes towards Digital Video Advertising Survey 2020.

Zachęcamy do wzięcia udziału w nowym badaniu online prowadzonym przez IAB Europe pt. Attitudes towards Digital Video Advertising Survey 2020.

Celem tego badania jest zilustrowanie obecnych  postaw w zakresie cyfrowej reklamy wideo, zarówno po stronie kupującego, jak i sprzedawcy w branży reklamy cyfrowej, aby pomóc reklamodawcom, agencjom i wydawcom w opracowaniu najlepszej strategii cyfrowej reklamy wideo.

Wypełnienie ankiety zajmie tylko 10–15 minut, dodatkowo zachęcamy do pisania wszelkich dodatkowych komentarzy.

Twoja odpowiedź będzie traktowana z najwyższą poufnością, a twoje imię i nazwisko nie zostanie powiązane z wynikami, chyba że wyrazisz na to wyraźną zgodę.
Ankieta zakończy się w piątek 28 lutego. Respondenci będą mogli uzyskać kopię wyników.

Przejdź do strony z badaniem >>>

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.