Weź udział w badaniu IAB Europe na temat reklamy wideo

02/13/2020
Zachęcamy do wzięcia udziału w nowym badaniu online prowadzonym przez IAB Europe pt. Attitudes towards Digital Video Advertising Survey 2020.

Zachęcamy do wzięcia udziału w nowym badaniu online prowadzonym przez IAB Europe pt. Attitudes towards Digital Video Advertising Survey 2020.

Celem tego badania jest zilustrowanie obecnych  postaw w zakresie cyfrowej reklamy wideo, zarówno po stronie kupującego, jak i sprzedawcy w branży reklamy cyfrowej, aby pomóc reklamodawcom, agencjom i wydawcom w opracowaniu najlepszej strategii cyfrowej reklamy wideo.

Wypełnienie ankiety zajmie tylko 10–15 minut, dodatkowo zachęcamy do pisania wszelkich dodatkowych komentarzy.

Twoja odpowiedź będzie traktowana z najwyższą poufnością, a twoje imię i nazwisko nie zostanie powiązane z wynikami, chyba że wyrazisz na to wyraźną zgodę.
Ankieta zakończy się w piątek 28 lutego. Respondenci będą mogli uzyskać kopię wyników.

Przejdź do strony z badaniem >>>

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.