Weź bezpłatny udział w Interact 2021! Flagowa konferencja IAB Europe już 25-27 maja!

05/14/2021
Zapraszamy do udziału w najważniejszej konferencji organizowanej przez IAB Europe. Interact 2021 ponownie w formie online odbędzie się już 25-27 maja bieżącego roku w slotach po 2, 5 godziny dziennie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Tematem przewodnim wydarzenia jest: Digital New Deal. Przez 3 dni w popołudniowych sesjach odbędzie się szereg wystąpień i paneli dyskusyjnych dotyczących tego, jak zapewnić zrównoważoną i innowacyjną przyszłość dla reklamy online.
Wystąpią m.in.  Věra Jourová, Vice-President of the European Commission for Values and Transparency, Tina Beuchler, Global Media & Agency Operations, Nestlé, and Terence Kawaja, Founder and CEO of LUMA Partners/

Zapraszamy do zapoznania się z pełną agenda wydarzenia i rejestracji na poszczególne bloki tematyczne:

Industry Initiatives – 25 maja, 12:00 – 14:30  

Policy & Data Protection – 26 maja, 14:00 – 16:30 

Standards & Frameworks – 27 maja, 12:00 – 14:30  

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.