welovemedia dołącza do grona firm członkowskich IAB Polska

07/26/2019
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza welovemedia – agencja wyspecjalizowana w kampaniach digital. Oferta firmy to przede wszystkim doradztwo w zakresie doboru mediów, planowanie oraz realizacja kampanii w oparciu o email marketing, programmatic, mobile, video i SMS.

Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza welovemedia –  agencja wyspecjalizowana w kampaniach digital. Oferta firmy to przede wszystkim doradztwo w zakresie doboru mediów, planowanie oraz realizacja kampanii w oparciu o email marketing, programmatic, mobile, video i SMS.

Głównym wydawcą welovemedia jest welovedata, posiadające unikalną na polskim rynku technologię zarządzania i wysyłki, która daje niezależność i efektywną kontrolę nad zasobami danych.

Rozbudowane, różnorodne i unikalne portfolio baz mailingowych, zaawansowana analityka oraz unikalne DMP pozwalają  na proponowanie rozwiązań skrojonych na miarę i bardzo precyzyjne dotarcie do określonej grupy docelowej. Prowadzone kampanie są monitorowane na bieżąco, dzięki czemu możliwa jest bardzo szybko reakcja na zmiany. Działania firmy nastawione są przede wszystkim na wysoką efektywność.

welovemedia współpracuje z większością domów mediowych i agencji. Realizuje kampanie dla największych światowych marek, nie zapominając przy tym o lokalnych biznesach.

Jesteśmy nową na rynku, ale zaawansowaną technologicznie agencją z doświadczonym zespołem. Będąc w gronie liczących się graczy chcemy dzielić się doświadczeniami i dzięki członkostwu w IAB budować i rozwijać standardy digitalu oraz email marketingu w Polsce.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Czytaj także

Creative Business Network by Filmteractive 11.10.2023, Centrum Kreatywności Targowa, Warszawa

Creative Business Network by Filmteractive 11.10.2023, Centrum Kreatywności Targowa, Warszawa

Nawiązywanie relacji biznesowych, wymiana wiedzy, kreatywność. Creative Business Network to wydarzenie skierowane do kadry zarządzającej i właścicieli firm z szeroko rozumianego cyfrowego sektora kreatywnego. Dla osób poszukujących nowych partnerów do dalszego rozwoju biznesu. W 2023 roku motywem przewodnim będzie współpraca europejska. Uczestnikom przybliżone zostaną sektory kreatywne Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii. Spotkanie odbędzie się w Centrum Kreatywności Targowa przy ul. Targowej 56 w Warszawie. IAB Polska jest partnerem wydarzenia.

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Cube Group & SEMSTORM & WhitePress zapraszają na bezpłatny webinar. Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Jesteśmy patronem honorowym wydarzenia.