welovemedia dołącza do grona firm członkowskich IAB Polska

07/26/2019
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza welovemedia – agencja wyspecjalizowana w kampaniach digital. Oferta firmy to przede wszystkim doradztwo w zakresie doboru mediów, planowanie oraz realizacja kampanii w oparciu o email marketing, programmatic, mobile, video i SMS.

Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza welovemedia –  agencja wyspecjalizowana w kampaniach digital. Oferta firmy to przede wszystkim doradztwo w zakresie doboru mediów, planowanie oraz realizacja kampanii w oparciu o email marketing, programmatic, mobile, video i SMS.

Głównym wydawcą welovemedia jest welovedata, posiadające unikalną na polskim rynku technologię zarządzania i wysyłki, która daje niezależność i efektywną kontrolę nad zasobami danych.

Rozbudowane, różnorodne i unikalne portfolio baz mailingowych, zaawansowana analityka oraz unikalne DMP pozwalają  na proponowanie rozwiązań skrojonych na miarę i bardzo precyzyjne dotarcie do określonej grupy docelowej. Prowadzone kampanie są monitorowane na bieżąco, dzięki czemu możliwa jest bardzo szybko reakcja na zmiany. Działania firmy nastawione są przede wszystkim na wysoką efektywność.

welovemedia współpracuje z większością domów mediowych i agencji. Realizuje kampanie dla największych światowych marek, nie zapominając przy tym o lokalnych biznesach.

Jesteśmy nową na rynku, ale zaawansowaną technologicznie agencją z doświadczonym zespołem. Będąc w gronie liczących się graczy chcemy dzielić się doświadczeniami i dzięki członkostwu w IAB budować i rozwijać standardy digitalu oraz email marketingu w Polsce.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.