Webinar IAB Europe – Economic Trends Forum – bieżący wpływ COVID-19 na naszą branżę.

03/31/2020
W imieniu IAB Europe zapraszamy na Economic Trends Forum (ETF), które w formie webinaru zostanie poprowadzone przez dr Daniela Knappa, Chief Economist IAB Europe. Podczas wydarzenia zostaną przedstawione analizy rynku i branży cyfrowej dla członków korporacyjnych IAB. Biorąc pod uwagę bezpośredni wpływ COVID-19 zarówno na na naszą branżę jak i szerszą gospodarkę, ETF zaplanowane na 21 kwietnia o godz. 15:30 w Connected TV zostanie teraz zastąpione specjalną sesją poświęconą COVID-19.

Daniel Knapp zaprezentuje ekonomiczne perspektywy branży e-marketingu i reklamy cyfrowej na podstawie analizy trendów rynkowych i raportów finansowych. Jest to sesja obowiązkowa dla wszystkich osób pracujących w branży, które chcą dowiedzieć się, jakie natychmiastowe zmiany przyniesie COVID-19 i jak wpłynie to na firmy w całym łańcuchu wartości.

Po prezentacji odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi publiczności.

 

Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona. Zarejestruj się tutaj >>

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

W roku 2023 rynek reklamy cyfrowej w Polsce przyspieszył tempo
rozwojowe w porównaniu do roku wcześniejszego, a jego wartość
zwiększyła się o ponad 870 mln zł, osiągając poziom prawie 7,8 mld zł.
Internet wciąż jest kluczowym motorem napędowym rynku mediów
odpowiadającym w roku 2023 za ponad dwie trzecie wzrostu całego
segmentu komunikacji.

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.