Webinar IAB Europe – Economic Trends Forum – bieżący wpływ COVID-19 na naszą branżę.

03/31/2020
W imieniu IAB Europe zapraszamy na Economic Trends Forum (ETF), które w formie webinaru zostanie poprowadzone przez dr Daniela Knappa, Chief Economist IAB Europe. Podczas wydarzenia zostaną przedstawione analizy rynku i branży cyfrowej dla członków korporacyjnych IAB. Biorąc pod uwagę bezpośredni wpływ COVID-19 zarówno na na naszą branżę jak i szerszą gospodarkę, ETF zaplanowane na 21 kwietnia o godz. 15:30 w Connected TV zostanie teraz zastąpione specjalną sesją poświęconą COVID-19.

Daniel Knapp zaprezentuje ekonomiczne perspektywy branży e-marketingu i reklamy cyfrowej na podstawie analizy trendów rynkowych i raportów finansowych. Jest to sesja obowiązkowa dla wszystkich osób pracujących w branży, które chcą dowiedzieć się, jakie natychmiastowe zmiany przyniesie COVID-19 i jak wpłynie to na firmy w całym łańcuchu wartości.

Po prezentacji odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi publiczności.

 

Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona. Zarejestruj się tutaj >>

Czytaj także

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska. 

Raport Strategiczny Internet 2022/2023

Raport Strategiczny Internet 2022/2023

W 2022 roku wartość rynku reklamowego online wzrosła o przeszło 615 mln zł, co przełożyło się na dynamikę wzrostu sięgającą 10%. Tym samym rynek osiągnął wartość ponad 6,8 mld zł (badanie IAB Polska/PwC AdEx). Podsumowanie tego roku, analizy ekspertów oraz prognozy dotyczące dynamicznego rozwoju branży internetowej kompleksowo przedstawia najnowszy Raport Strategiczny Internet 2022/2023, wydany przez IAB Polska.