SEO żyje i ma się dobrze! Agencja Sempai świętuje 18. urodziny wyjątkową publikacją

04/15/2024
W dobie ciągłych zmian w algorytmach wyszukiwarek i rosnącej konkurencji w sieci, wielu sceptyków wieszczy zmierzch SEO. Nic bardziej mylnego! Agencja Sempai udowadnia, że SEO wciąż jest potężnym narzędziem, które może zapewnić firmom imponujący wzrost widoczności w sieci.

Dowodem na to jest premiera SEO Casebooka, wyjątkowej publikacji, która zawiera 18 case studies prezentujących realne efekty działań SEO w różnych branżach. IAB Polska został patronem honorowym publikacji.

Każdy przypadek to owoc pracy specjalistów Sempai, którzy codziennie odkrywają nowe horyzonty w pozycjonowaniu stron. Liczba 18 nie jest przypadkowa – to symboliczny odnośnik do 18. urodzin Sempai, które Agencja w tym roku świętuje z pompą, otwierając cykl jubileuszowych wydarzeń i publikacji.

Co zawiera SEO Casebook? Znajdziemy tu głosy ekspertów z branży, przedstawicieli firm dostarczających narzędzia SEO, agencji doradczych, dużych e-commerce’ów, freelancerów oraz specjalistów content marketingu, którzy nie tylko dzielą się wiedzą, ale również inspirują do ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań.

Mamy nadzieję, że te historie sukcesu zarówno mniejszych, jak i większych firm, staną się dla czytelników źródłem inspiracji i motywacji do dalszego rozwijania ich działań SEO. Zależy nam, aby wskazówki od ekspertów pomogły uczynić ich pracę jeszcze bardziej efektywną i przyjemną – powiedziała Aleksandra Skindzier, Senior Marketing Specialist w Sempai, PM SEO Casebooka.

Wierzę, że nasz Casebook stanie się nie tylko przewodnikiem po skutecznych taktykach SEO i współpracy z klientem, ale również punktem wyjścia do wymiany doświadczeń i dyskusji o przyszłości tej dziedziny – dodał Shaban Dżelili, SEO Team Manager w Sempai.

Zapraszamy do świata, gdzie SEO wciąż jest żywe i dynamiczne, a każde wyzwanie staje się możliwością do osiągnięcia sukcesu.

Link do SEO CASEBOOKA: bit.ly/seo_casebook_iabpolska

SEO Casebook powstał we współpracy Sempai z: WhitePress, Senuto, SEM House, HalfPrice, morele.net, 4F, CCC Shoes & Bags, AtomStore, Strategic Mind, Linkhouse i Casbeg.

Publikacji patronuje Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB PolskaMedialnie projekt wspierają: Marketing przy Kawie, Marketer+, E-commerce w praktyce, sprawny.marketing 

Premierze publikacji towarzyszył webinar, podczas którego zapytaliśmy współautorów SEO Casebooka: Pawła “Zgreda” Gontarka, Macieja Muszyńskiego (Casbeg), Roberta Marczaka (Linkhouse) i Shabana Dżelili (Sempai) czym dla nich jest sukces w SEO. 

Link do nagrania webinaru: https://www.youtube.com/watch?v=VpJxwNWqd4s

Czytaj także

Patronat IAB Polska: Orion Woman 14 czerwca w Warszawie

Patronat IAB Polska: Orion Woman 14 czerwca w Warszawie

14 czerwca 2024 roku we wnętrzach Galerii Domu Artysty Plastyka w Warszawie, odbędzie się trzecia edycja Orion Woman. Wydarzenie zgromadzi ekspertki z digital marketingu, które podzielą się swoimi strategiami na skuteczne kreowanie i promowanie marki osobistej. To niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się od liderów branży, jak wzmacniać swoją widoczność i budować trwałe relacje w świecie biznesu.

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

W roku 2023 rynek reklamy cyfrowej w Polsce przyspieszył tempo
rozwojowe w porównaniu do roku wcześniejszego, a jego wartość
zwiększyła się o ponad 870 mln zł, osiągając poziom prawie 7,8 mld zł.
Internet wciąż jest kluczowym motorem napędowym rynku mediów
odpowiadającym w roku 2023 za ponad dwie trzecie wzrostu całego
segmentu komunikacji.

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.