SALUS Controls nowym członkiem IAB Polska

03/13/2020
Mamy przyjemność ogłosić, że do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpiła firma SALUS Controls.

Powstała w 1974 roku firma SALUS Controls znana jest z nowatorskich rozwiązań SMART. To lider branży ogrzewnictwa, podbijający sektor automatyki domowej/budynkowej. W oparciu o zintegrowane układy sterowania (IoT), marka dostarcza rozwiązań z zakresu wydajnego, bezpiecznego i komfortowego zarządzania energią cieplną i odnawialną. SALUS Controls wdraża funkcje inteligentnego domu i dostosowuje je do potrzeb klientów na całym świecie. Partnerzy firmy otrzymują wysokiej klasy urządzenia oraz solidne wsparcie techniczne.

Rynek IoT i Smart Home rozwija się bardzo dynamicznie. Ważna staje się dla nas nie tylko kwestia wygody czy komfortu, ale też bezpieczeństwo i ochrona środowiska. Niestety świadomość Polaków w tym zakresie jest nadal znikoma. Z badania przeprowadzonego przez SALUS Controls wynika, że tylko 27,4% użytkowników spotkało się z pojęciem Internet Rzeczy (IoT). Oznacza to, że jako marketerzy w branży technologicznej, mamy jeszcze dużo do zrobienia. Dołączając do IAB chcemy mieć realny wpływ na edukację Polaków w obszarze IoT. Chcemy pokazać, jak korzystnie koncepcja ta może wpłynąć na jakość naszego życia.

– mówi Monika Mołdrzyk, Dyrektor Marketingu, SALUS Controls

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Czytaj także

Patronat IAB: 18. CYBERSEC CEE EXPO & FORUM już w czerwcu

Patronat IAB: 18. CYBERSEC CEE EXPO & FORUM już w czerwcu

CYBERSEC CEE EXPO & FORUM to kluczowe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie dotyczące cyberbezpieczeństwa w Europie. Od 2015 roku CYBERSEC zapewnia przestrzeń do wymiany poglądów, dyskusji i prezentacji dotyczących największych wyzwań stojących nie tylko przed społeczeństwem, ale i światem wirtualnym. IAB Polska po raz kolejny objął patronat honorowy nad wydarzeniem.

Raport Neuroinsight Lab ujawnia: Sztuczna inteligencja na granicy ludzkiej percepcji

Raport Neuroinsight Lab ujawnia: Sztuczna inteligencja na granicy ludzkiej percepcji

Jak mózg człowieka odnajduje się w erze AI? W nowym raporcie „Człowiek vs. AI: Czy AI przekroczyło granice ludzkiej percepcji?” Neuroinsight Lab (by SeeWidely) zgłębia złożoną interakcję między ludzkim poznaniem a sztuczną inteligencją, wykorzystując do tego zaawansowaną neuroTechnologię, w tym EEG i eye-tracking. IAB Polska objął patronat nad tą publikacją.