SALUS Controls nowym członkiem IAB Polska

03/13/2020
Mamy przyjemność ogłosić, że do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpiła firma SALUS Controls.

Powstała w 1974 roku firma SALUS Controls znana jest z nowatorskich rozwiązań SMART. To lider branży ogrzewnictwa, podbijający sektor automatyki domowej/budynkowej. W oparciu o zintegrowane układy sterowania (IoT), marka dostarcza rozwiązań z zakresu wydajnego, bezpiecznego i komfortowego zarządzania energią cieplną i odnawialną. SALUS Controls wdraża funkcje inteligentnego domu i dostosowuje je do potrzeb klientów na całym świecie. Partnerzy firmy otrzymują wysokiej klasy urządzenia oraz solidne wsparcie techniczne.

Rynek IoT i Smart Home rozwija się bardzo dynamicznie. Ważna staje się dla nas nie tylko kwestia wygody czy komfortu, ale też bezpieczeństwo i ochrona środowiska. Niestety świadomość Polaków w tym zakresie jest nadal znikoma. Z badania przeprowadzonego przez SALUS Controls wynika, że tylko 27,4% użytkowników spotkało się z pojęciem Internet Rzeczy (IoT). Oznacza to, że jako marketerzy w branży technologicznej, mamy jeszcze dużo do zrobienia. Dołączając do IAB chcemy mieć realny wpływ na edukację Polaków w obszarze IoT. Chcemy pokazać, jak korzystnie koncepcja ta może wpłynąć na jakość naszego życia.

– mówi Monika Mołdrzyk, Dyrektor Marketingu, SALUS Controls

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.