Reprezentacja IAB Polska na Konferencji UODO z okazji XIII Dnia Ochrony Danych Osobowych

01/29/2019
Marcin Gotkiewicz oraz Agnieszka Sagan-Jeżowska wzięli udział jako paneliści w Konferencji „System ochrony danych osobowych po wprowadzeniu reformy”.

Szef Grupy Prawnej IAB Polska Marcin Gotkiewicz z WP oraz Agnieszka Sagan-Jeżowska z Edipresse na zaproszenie UODO wzięli udział jako paneliści w Konferencji „System ochrony danych osobowych po wprowadzeniu reformy”, która odbyła się 28 stycznia 2019 r. w CNK.

Konferencja była okazją do świętowania XIII Międzynarodowego Dnia Ochrony Danych Osobowych Przedstawiciele IAB Polska mieli okazję zaprezentować swoje doświadczenia związane z realizacją praw podmiotów danych w internecie.

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.