Reprezentacja IAB Polska na Konferencji UODO z okazji XIII Dnia Ochrony Danych Osobowych

01/29/2019
Marcin Gotkiewicz oraz Agnieszka Sagan-Jeżowska wzięli udział jako paneliści w Konferencji „System ochrony danych osobowych po wprowadzeniu reformy”.

Szef Grupy Prawnej IAB Polska Marcin Gotkiewicz z WP oraz Agnieszka Sagan-Jeżowska z Edipresse na zaproszenie UODO wzięli udział jako paneliści w Konferencji „System ochrony danych osobowych po wprowadzeniu reformy”, która odbyła się 28 stycznia 2019 r. w CNK.

Konferencja była okazją do świętowania XIII Międzynarodowego Dnia Ochrony Danych Osobowych Przedstawiciele IAB Polska mieli okazję zaprezentować swoje doświadczenia związane z realizacją praw podmiotów danych w internecie.

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

W roku 2023 rynek reklamy cyfrowej w Polsce przyspieszył tempo
rozwojowe w porównaniu do roku wcześniejszego, a jego wartość
zwiększyła się o ponad 870 mln zł, osiągając poziom prawie 7,8 mld zł.
Internet wciąż jest kluczowym motorem napędowym rynku mediów
odpowiadającym w roku 2023 za ponad dwie trzecie wzrostu całego
segmentu komunikacji.

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.