Publikujemy Casebook MIXX Awards 2018

07/04/2019
Mamy przyjemność przekazać w Wasze ręce Casebook MIXX Awards 2018. Jest to publikacja prezentująca kampanie marketingowe nagrodzone w konkursie MIXX Awards w listopadzie ubiegłego roku.

Mamy przyjemność przekazać w Wasze ręce Casebook MIXX Awards 2018. Jest to publikacja prezentująca kampanie marketingowe nagrodzone w konkursie MIXX Awards w listopadzie ubiegłego roku.  Wydawnictwo może posłużyć jako źródło inspiracji, a także jako punkt odniesienia do kampanii zgłaszanych do tegorocznej edycji konkursu.

Casebook jest dystrybuowany w wersji drukowanej, a w wersji elektronicznej jest do pobrania na naszej stronie.

MIXX Awards to konkurs organizowany przez IAB Polska, w którym nagradzamy wyjątkowe kampanie marketingowe digital – takie, które łączą kreatywne idee z efektywnymi rozwiązaniami. Konkurs adresujemy zarówno do twórców, jak i reklamodawców, niezależnie od wielkości organizacji i budżetu. Jedynym warunkiem przystąpienia do konkursu jest zrealizowanie kampanii wykorzystującej co najmniej jeden kanał digital. Zgłoszone projekty oceniamy według czterech kluczowych kryteriów: strategia, kreacja reklamowa, wykonanie i wykorzystanie mediów, rezultaty i ROI.

Wręczenie nagród odbywa się podczas MIXX Awards & Conference w listopadzie.
Zgłoszenia do kolejnej edycji już wkrótce!

Więcej o konkursie: https://mixx-awards.pl/

 

Pobierz Casebook MIXX Awards 2018

Czytaj także

Konferencja E-commerce Trends Summit 2022 we wrześniu

Konferencja E-commerce Trends Summit 2022 we wrześniu

E-commerce Trends Summit 2022 to trzecia edycja konferencji organizowanej co roku przez ICAN Institute, lidera branży executive education i wydawcy prestiżowych magazynów biznesowych. Wydarzenie odbędzie się 15 września 2022 r. w formule online. Wydarzenie zostało objęte patronatem IAB Polska.