Potrzebujemy Twojej opinii na temat reklamy cyfrowej! Weź udział w szybkim sondażu.

09/26/2023
IAB Polska realizuje badanie mające na celu poprawę jakości reklamy cyfrowej w Polsce, dlatego zapraszamy do udziału w krótkiej ankiecie uzupełniającej wiedzę o opinii rynku w obszarach: brand safety, viewability, programmatic oraz ad fraudu.

Ankieta zawiera 3 krótkie pytania, a jej wypełnienie zajmie niecałą minutę. Ankieta jest aktywna tylko przez 4 dni – do piątku, 29 września.

Do udziału w badaniu zapraszamy przedstawicieli:

  • Agencji reklamowych/mediowych
  • Wydawców/sieci reklamowych/dostawców powierzchni reklamowej
  • Dostawców technologii
  • Reklamodawców

WEŹ UDZIAŁ >

Dziękujemy za wsparcie! 

Badanie jakości reklamy cyfrowej IAB Poska jest związane z programem QUALID i dotyczy opinii rynku interaktywnego na temat reklamy online – postrzegania i stosowania różnego rodzaju narzędzi komunikacji cyfrowej. Jest to unikalna okazja dla reklamodawców, dostawców powierzchni, pośredników, agencji oraz dostawców technologii, aby przyczynić się do poprawy jakości reklamy internetowej. Celem jest zobrazowanie sposobu postrzegania zagadnień związanych z jakością w reklamie cyfrowej oraz to, w jakim stopniu poszczególne elementy ekosystemu reklamowego wpływają na działania reklamowe każdej strony rynku. 

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.