Patronat IAB: Wirtualne Targi Rozrywki online

05/05/2020
Wirtualne Targi Rozrywki (19-21 czerwca 2020) to wydarzenie dla wszystkich bezpośrednio związanych z branżą rozrywki, eventową, MICE, eBiznes oraz marketingową w Polsce. Wydarzenie objęliśmy patronatem IAB Polska.

Głównym celem Targów jest umożliwienie rozwoju przedsiębiorcom, a także stworzenie przyjaznego środowiska do skutecznego networkingu dla całej branży eventowej oraz marketingowej, artystów, a także dostawców narzędzi internetowych.

To pierwsze tego typu wydarzenie w historii. W pełni funkcjonalna forma targów branżowych jeszcze nigdy nie pojawiła się w wersji wirtualnej. Platforma została wyposażona w innowacyjne narzędzia umożliwiające komunikację na żywo. Wydarzenie dostosowane jest do obecnej sytuacji panującej na rynku i stanowi niewątpliwą możliwość dla przedsiębiorców związanych z branżą, a także artystów, którzy pragną kontynuować swoją działalność.

Uczestnictwo w Targach jako odwiedzający udostępnione zostało bezpłatnie, dzięki temu wystawcy branżowi będą mogli dotrzeć do nieograniczonej liczby odbiorców.

Dodatkowo, platforma Wirtualnych Targów Rozrywki wyposażona jest w strefę przeznaczoną specjalnie dla ofert pracy. Pozwoli to znaleźć pracę osobom które ją straciły, a także umożliwi znalezienie profesjonalnych pracowników firmom, które są w trakcie intensywnego rozwoju.

Podczas Targów udostępniona zostanie strefa szkoleniowa oraz panele dyskusyjne. Elementy te pozwolą na dostęp do rozwoju, komunikacji, dyskusji, a także wiedzy eksperckiej przedstawionej przez prelegentów.

Więcej informacji: www.TargiRozrywki.pl

Czytaj także

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

23 maja 2023 podczas flagowej konferencji IAB Europe – Interact zostały rozdane europejskie nagrody za najlepsze digitalowe kampanie i projekty badawcze. Polskie firmy otrzymały aż 5 statuetek European MIXX Awards 2023! Gratulujemy: Sanofi, PHD Poland, Publicis Groupe, Unilever, Mindshare Poland, GONG & ING Bank Śląski. Gatulujemy równiez agencjom badawczym Nielsen i Kantar, które łącznie otrzymały 3 statuetki w IAB European Reasaerch Awards. 

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje CMC MEDIA specjalizuąca się w dostarczaniu kompleksowego wsparcia technicznego i biznesowego dla lokalnych wydawców prasy, radia i serwisów internetowych.