Patronat IAB: Wirtualne Targi Rozrywki online

05/05/2020
Wirtualne Targi Rozrywki (19-21 czerwca 2020) to wydarzenie dla wszystkich bezpośrednio związanych z branżą rozrywki, eventową, MICE, eBiznes oraz marketingową w Polsce. Wydarzenie objęliśmy patronatem IAB Polska.

Głównym celem Targów jest umożliwienie rozwoju przedsiębiorcom, a także stworzenie przyjaznego środowiska do skutecznego networkingu dla całej branży eventowej oraz marketingowej, artystów, a także dostawców narzędzi internetowych.

To pierwsze tego typu wydarzenie w historii. W pełni funkcjonalna forma targów branżowych jeszcze nigdy nie pojawiła się w wersji wirtualnej. Platforma została wyposażona w innowacyjne narzędzia umożliwiające komunikację na żywo. Wydarzenie dostosowane jest do obecnej sytuacji panującej na rynku i stanowi niewątpliwą możliwość dla przedsiębiorców związanych z branżą, a także artystów, którzy pragną kontynuować swoją działalność.

Uczestnictwo w Targach jako odwiedzający udostępnione zostało bezpłatnie, dzięki temu wystawcy branżowi będą mogli dotrzeć do nieograniczonej liczby odbiorców.

Dodatkowo, platforma Wirtualnych Targów Rozrywki wyposażona jest w strefę przeznaczoną specjalnie dla ofert pracy. Pozwoli to znaleźć pracę osobom które ją straciły, a także umożliwi znalezienie profesjonalnych pracowników firmom, które są w trakcie intensywnego rozwoju.

Podczas Targów udostępniona zostanie strefa szkoleniowa oraz panele dyskusyjne. Elementy te pozwolą na dostęp do rozwoju, komunikacji, dyskusji, a także wiedzy eksperckiej przedstawionej przez prelegentów.

Więcej informacji: www.TargiRozrywki.pl

Czytaj także

Creative Business Network by Filmteractive 11.10.2023, Centrum Kreatywności Targowa, Warszawa

Creative Business Network by Filmteractive 11.10.2023, Centrum Kreatywności Targowa, Warszawa

Nawiązywanie relacji biznesowych, wymiana wiedzy, kreatywność. Creative Business Network to wydarzenie skierowane do kadry zarządzającej i właścicieli firm z szeroko rozumianego cyfrowego sektora kreatywnego. Dla osób poszukujących nowych partnerów do dalszego rozwoju biznesu. W 2023 roku motywem przewodnim będzie współpraca europejska. Uczestnikom przybliżone zostaną sektory kreatywne Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii. Spotkanie odbędzie się w Centrum Kreatywności Targowa przy ul. Targowej 56 w Warszawie. IAB Polska jest partnerem wydarzenia.

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Cube Group & SEMSTORM & WhitePress zapraszają na bezpłatny webinar. Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Jesteśmy patronem honorowym wydarzenia.