Patronat IAB: Weź udział w badaniu Media Reactions przygotowanym przez KANTAR

07/08/2020
Zapraszamy do udziału w tegorocznym badaniu “Media Reactions” przygotowanym przez Kantar. Pomóż rozpoznać wyzwania i szanse, z którymi mierzą się obecnie marketerzy na całym świecie. Wypełnij ankietę!

W badaniu biorą udział setki osób zajmujących się marketingiem i pracujących dla poszczególnych marek, w agencjach kreatywnych czy mediowych. Udział w badaniu zajmuje około 10 minut i jest anonimowy. Wszystkie udzielone przez Was informacje będą traktowane poufnie. Osoby uczestniczące w badaniu uzyskają bezpłatny wyłączny dostęp to dodatkowych danych i insightów, które nie będą przedstawione w raporcie końcowym, który zostanie opublikowany w drugiej połowie bieżącego roku.

Ankieta przygotowana jest w języku angielskim. Prosimy o jej wypełnienie do piątku, 10 lipca.

Dziękujemy z góry za poświęcony czas i zaangażowanie. Czekamy na Wasze odpowiedzi w badaniu!

Firma Kantar od sześciu lat bada kondycję branży, aby zrozumieć wyzwania związane z tworzeniem spójnych zintegrowanych treści marketingowych, które przemawiają do konsumentów i mają wpływ na wzrost wskaźników. W roku 2020 zmodyfikowaliśmy nasze globalne badanie “Getting Media Right”. Obecnie funkcjonuje ono pod nazwą “Media Reactions”. Badanie to dotyczy również najnowszych gorących tematów, między innymi wpływu pandemii koronawirusa oraz zaufania do mediów, nierówności w reklamie jak też rozwoju sztucznej inteligencji. Dane z tego badania zostaną połączone z danymi z podobnego badania prowadzonego wśród konsumentów, w celu uzyskania pełnego obrazu branży oraz sformułowania praktycznych wskazówek i rekomendacji dla marketerów.

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.