Patronat IAB: U nas działa

09/06/2021
To już druga edycja konferencji “U nas działa! Jak zwiększać sprzedaż w nowoczesnym e-commersie?” organizowanej przez ExpertSender. Jej celem jest przekazanie praktycznych wskazówek, aktualnej wiedzy i skutecznych sposobów na rozwój nowoczesnego biznesu internetowego. Wydarzenie objęte jest patronatem IAB Polska.

Konferencja utrzymana jest w nieformalnej konwencji, a jej oprawa zawiera wiele humorystycznych obrazów i treści. Niech jednak nie zmyli Was ta otoczka – zaroszeni goście to specjaliści z branży marketingu, e-commerce i IT. Prelegenci z firm takich jak Brand24, Booste, iProspect Polska, ICEA czy PSiBufet będą mówić o tym, jak utrzymać klienta, jak zwiększać sprzedaż online, czym jest revenue-based financing i SXO. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań, głosowania w ankietach oraz pozyskania atrakcyjnych ofert.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa! Rejestracja TUTAJ.

Czytaj także

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

23 maja 2023 podczas flagowej konferencji IAB Europe – Interact zostały rozdane europejskie nagrody za najlepsze digitalowe kampanie i projekty badawcze. Polskie firmy otrzymały aż 5 statuetek European MIXX Awards 2023! Gratulujemy: Sanofi, PHD Poland, Publicis Groupe, Unilever, Mindshare Poland, GONG & ING Bank Śląski. Gatulujemy równiez agencjom badawczym Nielsen i Kantar, które łącznie otrzymały 3 statuetki w IAB European Reasaerch Awards. 

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje CMC MEDIA specjalizuąca się w dostarczaniu kompleksowego wsparcia technicznego i biznesowego dla lokalnych wydawców prasy, radia i serwisów internetowych.