Patronat IAB: U nas działa

09/06/2021
To już druga edycja konferencji “U nas działa! Jak zwiększać sprzedaż w nowoczesnym e-commersie?” organizowanej przez ExpertSender. Jej celem jest przekazanie praktycznych wskazówek, aktualnej wiedzy i skutecznych sposobów na rozwój nowoczesnego biznesu internetowego. Wydarzenie objęte jest patronatem IAB Polska.

Konferencja utrzymana jest w nieformalnej konwencji, a jej oprawa zawiera wiele humorystycznych obrazów i treści. Niech jednak nie zmyli Was ta otoczka – zaroszeni goście to specjaliści z branży marketingu, e-commerce i IT. Prelegenci z firm takich jak Brand24, Booste, iProspect Polska, ICEA czy PSiBufet będą mówić o tym, jak utrzymać klienta, jak zwiększać sprzedaż online, czym jest revenue-based financing i SXO. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań, głosowania w ankietach oraz pozyskania atrakcyjnych ofert.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa! Rejestracja TUTAJ.

Czytaj także

Weź udział w dziesiątej edycji badania IAB Europe nt. programmatic

Weź udział w dziesiątej edycji badania IAB Europe nt. programmatic

Ruszyło coroczne badanie „Attitudes to Programmatic Advertising Survey 2024” – to dziesiąta edycja tego badania prowadzonego przez IAB Europe. Do wypełnienia krótkiej ankiety zapraszamy wszystkich uczestników ekosystemu reklamy programmatic. Termin upływa 26 lipca 2024 r.