Patronat IAB: Traffic Day 2019

10/25/2019
7 listopada w Warszawie odbędzie się konferencja dla branży e-commerce - Traffic Day 2019 #KONIECTEORII. Wydarzenie zostało objęte patronatem IAB Polska potwierdzającym jego wysoką wartość merytoryczną.

7 listopada w Warszawie odbędzie się konferencja dla branży e-commerce – Traffic Day 2019 #KONIECTEORII. Wydarzenie zostało objęte patronatem IAB Polska potwierdzającym jego wysoką wartość merytoryczną.

Kolejna edycja autorskiej konferencji organizowanej przez agencję marketingu internetowego Traffic Trends przebiegać będzie pod hasłem #KONIECTEORII. Organizatorzy całkowicie odchodzą od akademickiej formy prowadzenia tego typu wydarzeń. Wystąpienia aż 23 prelegentów opierać będą się w całości na case study! Każdy blok tematyczny będzie prowadzony jak opowieść o sukcesie konkretnego sklepu. A historie te przytoczą nie tylko eksperci z dziedziny e-commerce, ale przede wszystkim właściciele sklepów internetowych!

Zobacz >> kanał You Tube, prowadzony przez organizatorów, w którym znajdują się wywiady z założycielami sklepów internetowych!

Harmonogram i rejestracja na wydarzenie:  www.trafficday.pl.
Jeśli nie możesz osobiście wziąć udziału w konferencji stnieje możliwość skorzystania ze streamingu, a same materiały z konferencji będą później do pobrania.

Wydarzenie posiada akredytację DIMAQ. Za uczestnictwo posiadacze certyfikatu otrzymują 10 pkt.

Czytaj także

Weź udział w dziesiątej edycji badania IAB Europe nt. programmatic

Weź udział w dziesiątej edycji badania IAB Europe nt. programmatic

Ruszyło coroczne badanie „Attitudes to Programmatic Advertising Survey 2024” – to dziesiąta edycja tego badania prowadzonego przez IAB Europe. Do wypełnienia krótkiej ankiety zapraszamy wszystkich uczestników ekosystemu reklamy programmatic. Termin upływa 26 lipca 2024 r.