Patronat IAB: Targi eTradeShow

01/21/2021
IV edycja eTradeShow już w maju! Poznaj jeszcze lepiej świat e-commerce i zyskaj przewagę nad konkurencją! Wydarzenie objęliśmy patronatem IAB Polska!

Rahim Blak i jego Mosaico to Partner Strategiczny czwartej edycji eTradeShow. Najbardziej merytoryczne wydarzenie branży e-commerce już w maju!

Nikt nie zna się na tokenizacji tak dobrze jak on! Ułatwia pozyskanie kapitału w oparciu o technologię zaufania publicznego. Równocześnie demokratyzuje dostęp do atrakcyjnych szans na inwestycję, jak również dywersyfikację portfela. Rahim Blak i Mosaico to solidny partner, wprowadzający w świat pozyskania kapitału dzięki tokenizacji na blockchainie.

W czasie czwartej edycji eTradeShow Rahim Blak wygłosi wykład, który zmieni Wasze podejście do branży internetowej!

Dlaczego warto dołączyć do eTradeShow?

Podczas eTrade Show wystąpią eksperci branży e-commerce, przeprowadzając przez cały Customer Journey. Podzielą się wiedzą na temat reklamy, powiedzą o czynnikach sukcesu, integracji sprzedaży stacjonarnej z internetową, a także kierunku rozwoju tego segmentu. Pokażą nowe sposoby skutecznego prowadzenia sklepu internetowego, doradzą, jak kontaktować się z klientami, jak również zdradzą sposoby pozwalające zwiększyć liczbę zamówień. Dzięki nim user experience i customer experience w Twojej firmie będą stały na poziomie, którego nie osiągnęły nigdy wcześniej!

eTradeShow to:
– 4 sceny tematyczne
– najbardziej doświadczeni eksperci w dziedzinie e-commerce
– gwarancja aktualizacji wiedzy i wyprzedzenia trendów
– najbardziej merytoryczni prelegenci
– bogate case study
– porady profesjonalistów dotyczące bezpośrednio Twojego biznesu
– krok, którego Twoja firma potrzebuje do rozwoju

IV edycja eTradeShow już 18 maja 2021 roku (PGE Narodowy Warszawa). Będzie to najlepsza okazja do spotkania się z partnerami biznesowymi i rozszerzenia sieci kontaktów. Event ten to nie tylko bogata oferta firm, ale przede wszystkim spersonalizowane pod branżę i wymagania rynku wydarzenia towarzyszące, które są idealną okazją do poszerzana i zdobywania wiedzy z zakresu rozwoju oraz prowadzenia biznesu.

eTradeShow
Termin: 18 maja 2021
Miejsce: PGE Narodowy Warszawa

Nie czekaj i zarejestruj się już dziś! Więcej informacji o wydarzeniu i biletach znajdziesz na stronie internetowej etradeshow.pl.

Wybierz eTrade Show i postaw krok w stronę rozwoju Twojego biznesu!

Partnerem strategicznym wydarzenia jest Mosaico. Partnerami wydarzenia zostali DevaGroup oraz Reach a Blogger. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz IAB Polska.

Sprawdź nas także w social mediach:

Facebook: https://www.facebook.com/etradeshow/

Instagram: https://www.instagram.com/etradeshow/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/etradeshow/

Czytaj także

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Cube Group & SEMSTORM & WhitePress zapraszają na bezpłatny webinar. Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Jesteśmy patronem honorowym wydarzenia.

Patronat: Pro Experts Days

Patronat: Pro Experts Days

Pro Experts Days to wydarzenie organizowane przez ekspertów branży digital marketingu, kierowane do środowiska marketingowego i biznesowego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął IAB Polska.