Patronat IAB: Stwórz reklamy swojego sklepu internetowego, które sprzedają -webinar

09/15/2021
Już 22 września, o godz. 11.00, odbędzie się bezpłatny webinar organizowany przez Krajową Izbę Gospodarczą. Udział jest bezpłatny. Wydarzenie objęte jest patronatem IAB Polska.

Mieć sklep internetowy to jedno, a skutecznie prowadzić jego marketing to druga ważna rzecz. Podczas webinaru dowiesz się, co zrobić, żeby nie przepalić budżetu reklamowego. Wskazówki możesz wykorzystać od ręki w swoim sklepie internetowym.

Na podstawie najlepszych case’ów sklepów internetowych z różnych branż eksperci z Fabryki Marketingu pokażą, jak przygotować się do płatnej promocji e-sklepu.

REJESTRACJA TU >>

 

Czytaj także

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób. 

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska.