Patronat IAB: Stwórz reklamy swojego sklepu internetowego, które sprzedają -webinar

09/15/2021
Już 22 września, o godz. 11.00, odbędzie się bezpłatny webinar organizowany przez Krajową Izbę Gospodarczą. Udział jest bezpłatny. Wydarzenie objęte jest patronatem IAB Polska.

Mieć sklep internetowy to jedno, a skutecznie prowadzić jego marketing to druga ważna rzecz. Podczas webinaru dowiesz się, co zrobić, żeby nie przepalić budżetu reklamowego. Wskazówki możesz wykorzystać od ręki w swoim sklepie internetowym.

Na podstawie najlepszych case’ów sklepów internetowych z różnych branż eksperci z Fabryki Marketingu pokażą, jak przygotować się do płatnej promocji e-sklepu.

REJESTRACJA TU >>

 

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.