Patronat IAB Polska: “U nas działa! Jak zwiększać sprzedaż w nowoczesnym e-commersie?”

05/21/2021
“U nas działa! Jak zwiększać sprzedaż w nowoczesnym e-commersie?” to bezpłatna całodzienna konferencja online organizowana przez ExpertSender. Wydarzenie odbędzie się już 15 czerwca i jest objęte patronatem IAB Polska.

Celem konferencji jest przekazanie aktualnej wiedzy i sposobów na rozwój nowoczesnego biznesu internetowego. Wydarzenie utrzymane jest w nieformalnej konwencji, a wizualna oprawa nawiązuje do popularnych internetowych memów. Niech jednak nie zmyli Was ta otoczka – zaproszeni goście to specjaliści z branży marketingu, e-commerce i IT. Prelegenci z firm takich jak Yetiz Interactive, SMSAPI, SellWise, Infinity Horizon, OVHCLoud, Masterlease będą mówić o tym, jak odzyskiwać porzucone koszyki, zwiększać sprzedaż i korzystać z nowoczesnych narzędzi w sklepie e-commerce. Prezentacje będą interaktywne – uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań, uczestnictwa w ankietach czy pozyskania konkurencyjnych ofert.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Więcej informacji i rejestracja TUTAJ.

Czytaj także

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Cube Group & SEMSTORM & WhitePress zapraszają na bezpłatny webinar. Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Jesteśmy patronem honorowym wydarzenia.

Patronat: Pro Experts Days

Patronat: Pro Experts Days

Pro Experts Days to wydarzenie organizowane przez ekspertów branży digital marketingu, kierowane do środowiska marketingowego i biznesowego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął IAB Polska.