Patronat IAB Polska: “U nas działa! Jak zwiększać sprzedaż w nowoczesnym e-commersie?”

05/21/2021
“U nas działa! Jak zwiększać sprzedaż w nowoczesnym e-commersie?” to bezpłatna całodzienna konferencja online organizowana przez ExpertSender. Wydarzenie odbędzie się już 15 czerwca i jest objęte patronatem IAB Polska.

Celem konferencji jest przekazanie aktualnej wiedzy i sposobów na rozwój nowoczesnego biznesu internetowego. Wydarzenie utrzymane jest w nieformalnej konwencji, a wizualna oprawa nawiązuje do popularnych internetowych memów. Niech jednak nie zmyli Was ta otoczka – zaproszeni goście to specjaliści z branży marketingu, e-commerce i IT. Prelegenci z firm takich jak Yetiz Interactive, SMSAPI, SellWise, Infinity Horizon, OVHCLoud, Masterlease będą mówić o tym, jak odzyskiwać porzucone koszyki, zwiększać sprzedaż i korzystać z nowoczesnych narzędzi w sklepie e-commerce. Prezentacje będą interaktywne – uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań, uczestnictwa w ankietach czy pozyskania konkurencyjnych ofert.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Więcej informacji i rejestracja TUTAJ.

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.