Patronat IAB Polska: webinar Trendy 2021

02/04/2021
Na podstawie analizy najpopularniejszych wyszukań, trendujących hashtagów a także najciekawszych i najgłośniejszych kampanii minionego roku Creative Collective Kamikaze wybrał te tematy, które brandy mogą wykorzystać w komunikacji w digitalu w postpandemicznej rzeczywistości i przygotował obszerną prezentację o trendach w digital marketingu na rok 2021.

Tematy, które będą poruszane to, m.in.

  • digital landscape w dobie pandemii – o tym, jak zmieniła się konsumpcja social mediów podczas lockdownu, które kanały zyskały na sile i dlaczego, jak pandemia wpłynęła na nasze zachowania w internecie i jakie są przewidywania na najbliższą, niezwykle dynamiczną przyszłość
  • consumer landscape – o tym, jak zareagowaliśmy na przymusową izolację i jakie zjawiska jej towarzyszyły (doomscrolling, mindfulness, community, hipsteader), a także jak sytuacja wpłynęła na rynek e-commerce oraz poszczególne branże, takie jak turystyka i gastronomia i jakie płyną z tego wnioski dla marketerów
  • visual landscape – o tym, jak będzie kształtował się wizualny język digitalu w nowej rzeczywistości i jakie wizualne trendy mogą zdominować kreacje w 2021 r.

Webinar odbędzie się 9 lutego o godzinie 15:00 i jest darmowy.

Webinar poprowadzą Katarzyna Żakieta – lead creative oraz Paweł Przybylski – strategic planner. Prelegenci należą do Creative Collective agencji Kamikaze, czyli teamu kreatywno-strategicznego, na co dzień zajmującego się w agencji Kamikaze przygotowaniem ofert dla klientów, a także analizą trendów i zachowań konsumentów.

Zapisy dostępne pod linkiem: https://tiny.pl/rj46s

Czytaj także

Marketing w wyszukiwarkach dla NGO – najnowsza publikacja Grupy Roboczej SEM IAB Polska

Marketing w wyszukiwarkach dla NGO – najnowsza publikacja Grupy Roboczej SEM IAB Polska

O co zadbać, aby pojawiać się w wynikach wyszukiwania? Gdzie szukać pomysłów i jak pisać treści, aby Google chciało je wyświetlać? Jak reklamować swoją organizację bez nadwerężania budżetu? Grupa Robocza SEM IAB Polska opracowała pierwszy przewodnik po marketingu w wyszukiwarkach skierowany do specjalistów z organizacji pozarządowych.