Patronat IAB Polska: webinar Trendy 2021

02/04/2021
Na podstawie analizy najpopularniejszych wyszukań, trendujących hashtagów a także najciekawszych i najgłośniejszych kampanii minionego roku Creative Collective Kamikaze wybrał te tematy, które brandy mogą wykorzystać w komunikacji w digitalu w postpandemicznej rzeczywistości i przygotował obszerną prezentację o trendach w digital marketingu na rok 2021.

Tematy, które będą poruszane to, m.in.

  • digital landscape w dobie pandemii – o tym, jak zmieniła się konsumpcja social mediów podczas lockdownu, które kanały zyskały na sile i dlaczego, jak pandemia wpłynęła na nasze zachowania w internecie i jakie są przewidywania na najbliższą, niezwykle dynamiczną przyszłość
  • consumer landscape – o tym, jak zareagowaliśmy na przymusową izolację i jakie zjawiska jej towarzyszyły (doomscrolling, mindfulness, community, hipsteader), a także jak sytuacja wpłynęła na rynek e-commerce oraz poszczególne branże, takie jak turystyka i gastronomia i jakie płyną z tego wnioski dla marketerów
  • visual landscape – o tym, jak będzie kształtował się wizualny język digitalu w nowej rzeczywistości i jakie wizualne trendy mogą zdominować kreacje w 2021 r.

Webinar odbędzie się 9 lutego o godzinie 15:00 i jest darmowy.

Webinar poprowadzą Katarzyna Żakieta – lead creative oraz Paweł Przybylski – strategic planner. Prelegenci należą do Creative Collective agencji Kamikaze, czyli teamu kreatywno-strategicznego, na co dzień zajmującego się w agencji Kamikaze przygotowaniem ofert dla klientów, a także analizą trendów i zachowań konsumentów.

Zapisy dostępne pod linkiem: https://tiny.pl/rj46s

Czytaj także

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób. 

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska.