Patronat IAB Polska: VideoWars by ScreenLovers

02/18/2022
Już 12 kwietnia w Warszawie odbędzie się V edycja VideoWars by ScreenLovers, 5-gwiazdkowej konferencji o wideo i telewizji w Polsce.

IAB Polska jest patronem imprezy, której bogaty program przewiduje m.in.:

  • zderzenie poglądów YouTube, FB, TikToka i Polsatu na efektywność reklamy wideo
  • podsumowanie pierwszych polskich doświadczeń z addressable TV
  • dyskusję o pomiarze wideo i widokach na 3 waluty telewizyjne
  • premierę wyników badań nt. rynku pracy w mediach i reklamie
  • prezentację gorących formatów ze świata
  • dyskusję top reklamodawców o strategiach branded content
  • zgłębienie fenomenu Connected TV w Polsce

Na scenie VideoWars spotkają się przedstawiciele m.in. GroupM, Polsatu, YouTube, Facebooka, TikToka, LEGO, Mondelez, Wedla, Nielsena, Gemiusa, Adform, OMDIA, The Wit czy GoldenSubmarine.

VideoWars by ScreenLovers to cykliczna impreza dla fachowców z rynku wideo i reklamy. Już 4 razy mierzyliśmy się z mitami na temat wideo i telewizji, patrzyliśmy w przyszłość tych mediów i zastanawialiśmy się jak wycisnąć z nich korzyści dla biznesu. Bezstronnie, choć wyraziście i merytorycznie, ale nie nudno. Na VideoWars gościmy agencje, reklamodawców, nadawców, wydawców wideo, badaczy, producentów oraz wszystkich, których współtworzą rynek telewizji i wideo lub bardzo chcieliby zacząć.

Impreza objęta jest akredytacją DIMAQ, uczestnicy otrzymają 20 punktów recertyfikacyjnych.

Jeśli posiadasz aktualny certyfikat DIMAQ napisz na: kontakt@dimaq.eu, aby otrzymać 5% zniżki na bilet.

Więcej na  oficjalnej stronie wydarzenia >

 

Czytaj także

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób. 

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska.