Patronat IAB Polska: SAP Customer Experience Day

04/25/2019
30 maja w Warszawie odbędzie się konferencja SAP Customer Experience Day. IAB Polska objęło patronat nad wydarzeniem.

30 maja w Warszawie odbędzie się konferencja „SAP Customer Experience Day – Biznes w czasach, gdy doświadczenie klienta decyduje o wszystkim”, której program został poświęcony tematyce budowania i utrzymania wartościowych relacji, zaufania oraz lojalności klienta. IAB Polska jest objęło patronat nad wydarzeniem, poświadczający jego jakość merytoryczną.

Czy faktycznie rozumiesz i umiesz przewidzieć oczekiwania każdego z nich? Czy jesteś w stanie natychmiast i w odpowiedni sposób reagować na ich indywidualne potrzeby? W stale zmieniającej się e-rzeczywistości, rosnące wymagania konsumentów wymagają od nas ciągłych zmian.

W tym roku program spotkania zostanie oparty na kompletnej ścieżce zakupowej przykładowego polskiego klienta. Organizatorzy zaprezentują w jaki sposób rozwiązania SAP Customer Experience wspierają wszystkie etapy współpracy z klientami oraz jak wspierają i motywują pracowników do nieustannego zapewniania im najlepszych doświadczeń.
Przedstawią również kilka praktycznych przykładów wdrożeń SAP C/4 HANA u klientów, którzy wiedzą, że Customer Experience to absolutnie kluczowy element strategii każdej firmy – niezależnie od branży.

Dołącz do wydarzenia i sprawdź jak SAP C/4 HANA pomaga sprostać wyzwaniom ery doświadczeń klienta.

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja przez stronę: https://events.sap.com/pl/cx-day-2019/pl/home

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.