Patronat IAB Polska: MARKETING BIZNES MEETUP 25 listopada, Wrocław

11/22/2021
MARKETING BIZNES MEETUP to oddolna inicjatywa skierowana do przedsiębiorców, praktyków marketingu i sprzedaży i sektora NGO. Na spotkaniach przedstawiane są case study firm, które wdrożyły działania marketingu opartego o dane, a także w przystępny sposób tłumaczone są najtrudniejsze meandry marketingu i sprzedaży. Prelegenci są dobierani pod kątem praktyczności tematów: wiedza, którą przedstawiają na eventach, pokazują jak wdrożyć we własnych firmach – większych, ale i mniejszych. IAB Polska objęło patronat honorowy nad wydarzeniem.

Listopadowa edycja wydarzenia odbędzie się 25 listopada we Wrocławiu.

Inicjatywa MARKETING BIZNES MEETUP powstała w 2018 i w jej ramach zorganizowano ponad 30 szkoleń. Wzięło w nich udział ponad 2300 osób, w 12 miastach.

MARKETING BIZNES MEETUP – zakres tematyczny:

  • MARKETING ANALITYCZNY – jak dane i potencjał big data może wpłynąć na decyzje strategii marketingowej i sprzedażowej organizacji?
  • NARZĘDZIA – darmowe i płatne rozwiązania, którą pomagają osiągać wyznaczone cele.
  • CASE STUDY – przykłady wdrożeń i efektów jakich należy się spodziewać.
  • PRAKTYKI – prelekcje są prowadzone przez doświadczonych praktyków marketingu i sprzedaży.
  • DANE – wierzymy w moc danych. Digital marketing to ogrom danych, które pokazujemy jak wykorzystywać w działaniach sprzedażowych.
  • NETWORKING – Budujemy solidne fundamenty do zwiększania zasięgu rozpoznawalności swojej marki i budowania relacji biznesowych, by te ewoluowały we współpracę opartą na zaufaniu.

Pełna agenda i rejestracja tutaj >>

Czytaj także

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

23 maja 2023 podczas flagowej konferencji IAB Europe – Interact zostały rozdane europejskie nagrody za najlepsze digitalowe kampanie i projekty badawcze. Polskie firmy otrzymały aż 5 statuetek European MIXX Awards 2023! Gratulujemy: Sanofi, PHD Poland, Publicis Groupe, Unilever, Mindshare Poland, GONG & ING Bank Śląski. Gatulujemy równiez agencjom badawczym Nielsen i Kantar, które łącznie otrzymały 3 statuetki w IAB European Reasaerch Awards. 

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje CMC MEDIA specjalizuąca się w dostarczaniu kompleksowego wsparcia technicznego i biznesowego dla lokalnych wydawców prasy, radia i serwisów internetowych.