Patronat IAB Polska: MARKETING BIZNES MEETUP 25 listopada, Wrocław

11/22/2021
MARKETING BIZNES MEETUP to oddolna inicjatywa skierowana do przedsiębiorców, praktyków marketingu i sprzedaży i sektora NGO. Na spotkaniach przedstawiane są case study firm, które wdrożyły działania marketingu opartego o dane, a także w przystępny sposób tłumaczone są najtrudniejsze meandry marketingu i sprzedaży. Prelegenci są dobierani pod kątem praktyczności tematów: wiedza, którą przedstawiają na eventach, pokazują jak wdrożyć we własnych firmach – większych, ale i mniejszych. IAB Polska objęło patronat honorowy nad wydarzeniem.

Listopadowa edycja wydarzenia odbędzie się 25 listopada we Wrocławiu.

Inicjatywa MARKETING BIZNES MEETUP powstała w 2018 i w jej ramach zorganizowano ponad 30 szkoleń. Wzięło w nich udział ponad 2300 osób, w 12 miastach.

MARKETING BIZNES MEETUP – zakres tematyczny:

  • MARKETING ANALITYCZNY – jak dane i potencjał big data może wpłynąć na decyzje strategii marketingowej i sprzedażowej organizacji?
  • NARZĘDZIA – darmowe i płatne rozwiązania, którą pomagają osiągać wyznaczone cele.
  • CASE STUDY – przykłady wdrożeń i efektów jakich należy się spodziewać.
  • PRAKTYKI – prelekcje są prowadzone przez doświadczonych praktyków marketingu i sprzedaży.
  • DANE – wierzymy w moc danych. Digital marketing to ogrom danych, które pokazujemy jak wykorzystywać w działaniach sprzedażowych.
  • NETWORKING – Budujemy solidne fundamenty do zwiększania zasięgu rozpoznawalności swojej marki i budowania relacji biznesowych, by te ewoluowały we współpracę opartą na zaufaniu.

Pełna agenda i rejestracja tutaj >>

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.