Patronat IAB Polska: MARKETING BIZNES MEETUP 25 listopada, Wrocław

11/22/2021
MARKETING BIZNES MEETUP to oddolna inicjatywa skierowana do przedsiębiorców, praktyków marketingu i sprzedaży i sektora NGO. Na spotkaniach przedstawiane są case study firm, które wdrożyły działania marketingu opartego o dane, a także w przystępny sposób tłumaczone są najtrudniejsze meandry marketingu i sprzedaży. Prelegenci są dobierani pod kątem praktyczności tematów: wiedza, którą przedstawiają na eventach, pokazują jak wdrożyć we własnych firmach – większych, ale i mniejszych. IAB Polska objęło patronat honorowy nad wydarzeniem.

Listopadowa edycja wydarzenia odbędzie się 25 listopada we Wrocławiu.

Inicjatywa MARKETING BIZNES MEETUP powstała w 2018 i w jej ramach zorganizowano ponad 30 szkoleń. Wzięło w nich udział ponad 2300 osób, w 12 miastach.

MARKETING BIZNES MEETUP – zakres tematyczny:

  • MARKETING ANALITYCZNY – jak dane i potencjał big data może wpłynąć na decyzje strategii marketingowej i sprzedażowej organizacji?
  • NARZĘDZIA – darmowe i płatne rozwiązania, którą pomagają osiągać wyznaczone cele.
  • CASE STUDY – przykłady wdrożeń i efektów jakich należy się spodziewać.
  • PRAKTYKI – prelekcje są prowadzone przez doświadczonych praktyków marketingu i sprzedaży.
  • DANE – wierzymy w moc danych. Digital marketing to ogrom danych, które pokazujemy jak wykorzystywać w działaniach sprzedażowych.
  • NETWORKING – Budujemy solidne fundamenty do zwiększania zasięgu rozpoznawalności swojej marki i budowania relacji biznesowych, by te ewoluowały we współpracę opartą na zaufaniu.

Pełna agenda i rejestracja tutaj >>

Czytaj także

Call for papers: zostań prelegentem Forum IAB 2022!

Call for papers: zostań prelegentem Forum IAB 2022!

IAB Polska i Rada Programowa Forum IAB 2022 zapraszają do zgłaszania propozycji wystąpień na kolejną edycję najważniejszej konferencji o branży internetowej w Polsce, która odbędzie się 8-9 czerwca 2022 r. w Warszawie. Temat przewodni Forum IAB 2022 to: „Transformacja na sterydach. Digital kontra pandemia 1:0”. [PLEASE SCROLL DOWN FOR THE ENGLISH VERSION].