Patronat IAB Polska: Make TikToks Awards Poland

03/16/2021
TikTok For Business zaprasza na pierwszą galę rozdania nagród za najkreatywniejsze kampanie na TikToku. Wydarzenie pod patronatem IAB Polska odbędzie się już w środę,17 marca, o godz.19:00. Zapraszamy!

Twórcy najlepszej pracy w każdej kategorii otrzymają 10 000 złotych w postaci przedpłaconej karty oraz kredyt w wysokości 50 000 złotych na wsparcie mediowe marki. Spotkanie prowadzone będzie przez Huberta Urbańskiego, a na scenie muzycznej wystąpią Zalewski z Brodką.

Kto zgarnie nagrody za najlepszy content TikToka? Poznaj nominowanych oraz zarejestruj się na galę na https://maketiktokscontest.pl/

Czytaj także

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska. 

Raport Strategiczny Internet 2022/2023

Raport Strategiczny Internet 2022/2023

W 2022 roku wartość rynku reklamowego online wzrosła o przeszło 615 mln zł, co przełożyło się na dynamikę wzrostu sięgającą 10%. Tym samym rynek osiągnął wartość ponad 6,8 mld zł (badanie IAB Polska/PwC AdEx). Podsumowanie tego roku, analizy ekspertów oraz prognozy dotyczące dynamicznego rozwoju branży internetowej kompleksowo przedstawia najnowszy Raport Strategiczny Internet 2022/2023, wydany przez IAB Polska.