Patronat IAB Polska: CORE WEB VITALS- Przewodnik Taboola dla Wydawców

09/27/2021
W trakcie webinaru, który odbędzie się 21 października, uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób Taboola wspiera wydawców we wdrożeniu zaleceń Core Web Vitals. IAB Polska objęło patronat nad wydarzeniem.

Wydajność i szybkość działania strony internetowej zawsze były kluczowymi czynnikami wpływającymi na pozytywne doświadczenia użytkowników. W zeszłym roku Google ogłosił nową inicjatywę “Web Vitals”, która określa ujednolicone zalecenia Google, determinujące jakość doświadczeń użytkowników internetu. Core Web Vitalas są częścią tej inicjatywy i weszły w życie w sierpniu 2021 roku. Zalecenia, o których mówimy dotyczą wszystkich stron internetowych i w tym momencie skupiają się na 3 kluczowych wskaźnikach internetowych: szybkość ładowanie strony, responsywność, ogólna stabilność wizualna.

Zarejestruj się na webinar, aby pogłębić wiedzę o  tych kluczowych wskaźnikach internetowych (Core Web Vitals) oraz dowiedzieć się w jaki sposób Taboola przygotowywała się na te zmiany. W trakcie interaktywnego webinaru:

  • przypomnimy zalecenia Core Web Vitals
  • przedstawimy głębszą analiza kluczowych wskaźników oraz nasze proaktywne podejście i plan optymalizacji
  • opiszemy największe zmiany jakie nastąpiły u wydawców, łącznie z wpływem na formaty reklamowe, UX vs UI, lazy loading

Webinar odbędzie się w języku angielskim.
Prowadzący:
Seraphina Davey / Director Publisher Account Management EMEA, Taboola
Omri Ariav / Product Manager, Taboola

Zarejestruj się już dziś >>

Czytaj także

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób. 

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska.