Patronat IAB Polska: CORE WEB VITALS- Przewodnik Taboola dla Wydawców

09/27/2021
W trakcie webinaru, który odbędzie się 21 października, uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób Taboola wspiera wydawców we wdrożeniu zaleceń Core Web Vitals. IAB Polska objęło patronat nad wydarzeniem.

Wydajność i szybkość działania strony internetowej zawsze były kluczowymi czynnikami wpływającymi na pozytywne doświadczenia użytkowników. W zeszłym roku Google ogłosił nową inicjatywę “Web Vitals”, która określa ujednolicone zalecenia Google, determinujące jakość doświadczeń użytkowników internetu. Core Web Vitalas są częścią tej inicjatywy i weszły w życie w sierpniu 2021 roku. Zalecenia, o których mówimy dotyczą wszystkich stron internetowych i w tym momencie skupiają się na 3 kluczowych wskaźnikach internetowych: szybkość ładowanie strony, responsywność, ogólna stabilność wizualna.

Zarejestruj się na webinar, aby pogłębić wiedzę o  tych kluczowych wskaźnikach internetowych (Core Web Vitals) oraz dowiedzieć się w jaki sposób Taboola przygotowywała się na te zmiany. W trakcie interaktywnego webinaru:

  • przypomnimy zalecenia Core Web Vitals
  • przedstawimy głębszą analiza kluczowych wskaźników oraz nasze proaktywne podejście i plan optymalizacji
  • opiszemy największe zmiany jakie nastąpiły u wydawców, łącznie z wpływem na formaty reklamowe, UX vs UI, lazy loading

Webinar odbędzie się w języku angielskim.
Prowadzący:
Seraphina Davey / Director Publisher Account Management EMEA, Taboola
Omri Ariav / Product Manager, Taboola

Zarejestruj się już dziś >>

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.