Patronat IAB Polska: badanie „Jak mierzymy content marketing?”

10/20/2021
Wraz z dynamicznym rozwojem content marketingu wzrosła potrzeba dokładnego badania zaangażowania użytkowników.W najnowszym badaniu Stowarzyszenia Content Marketing Polska respondenci zostali spytani o najważniejsze zagadnienia dotyczące mierzenia contentu. IAB Polska jest patronem raportu.

Znaczenia nabierają informacje, które pokazują czy użytkownicy czytają i polecają treści. Możemy to zmierzyć za pomocą głębokości i prędkości scrollowania czy też udostępnianie treści w komunikatorach i social media. Dzięki takim informacjom większość marketerów przekonuje się, że można lepiej dopasować content i skutecznie dotrzeć do swoich klientów.

W związku z powyższym warto zapoznać się z wynikami badania i przyjrzeć się potencjałowi, jakie niosą za sobą najnowsze techniki analityczne, po to by jeszcze lepiej mierzyć efekty działań marketingowych.

POBIERZ RAPORT >

O badaniu i raporcie mówi Agnieszka Gajzler, Prezes Stowarzyszenia Content Marketing Polska, oraz Tomasz Wileński, CEO, Islay_tech.

 

 

 

Czytaj także

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Cube Group & SEMSTORM & WhitePress zapraszają na bezpłatny webinar. Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Jesteśmy patronem honorowym wydarzenia.

Patronat: Pro Experts Days

Patronat: Pro Experts Days

Pro Experts Days to wydarzenie organizowane przez ekspertów branży digital marketingu, kierowane do środowiska marketingowego i biznesowego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął IAB Polska.