Patronat IAB Polska: badanie „Jak mierzymy content marketing?”

10/20/2021
Wraz z dynamicznym rozwojem content marketingu wzrosła potrzeba dokładnego badania zaangażowania użytkowników.W najnowszym badaniu Stowarzyszenia Content Marketing Polska respondenci zostali spytani o najważniejsze zagadnienia dotyczące mierzenia contentu. IAB Polska jest patronem raportu.

Znaczenia nabierają informacje, które pokazują czy użytkownicy czytają i polecają treści. Możemy to zmierzyć za pomocą głębokości i prędkości scrollowania czy też udostępnianie treści w komunikatorach i social media. Dzięki takim informacjom większość marketerów przekonuje się, że można lepiej dopasować content i skutecznie dotrzeć do swoich klientów.

W związku z powyższym warto zapoznać się z wynikami badania i przyjrzeć się potencjałowi, jakie niosą za sobą najnowsze techniki analityczne, po to by jeszcze lepiej mierzyć efekty działań marketingowych.

POBIERZ RAPORT >

O badaniu i raporcie mówi Agnieszka Gajzler, Prezes Stowarzyszenia Content Marketing Polska, oraz Tomasz Wileński, CEO, Islay_tech.

 

 

 

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.