Patronat IAB Polska: badanie „Jak mierzymy content marketing?”

10/20/2021
Wraz z dynamicznym rozwojem content marketingu wzrosła potrzeba dokładnego badania zaangażowania użytkowników.W najnowszym badaniu Stowarzyszenia Content Marketing Polska respondenci zostali spytani o najważniejsze zagadnienia dotyczące mierzenia contentu. IAB Polska jest patronem raportu.

Znaczenia nabierają informacje, które pokazują czy użytkownicy czytają i polecają treści. Możemy to zmierzyć za pomocą głębokości i prędkości scrollowania czy też udostępnianie treści w komunikatorach i social media. Dzięki takim informacjom większość marketerów przekonuje się, że można lepiej dopasować content i skutecznie dotrzeć do swoich klientów.

W związku z powyższym warto zapoznać się z wynikami badania i przyjrzeć się potencjałowi, jakie niosą za sobą najnowsze techniki analityczne, po to by jeszcze lepiej mierzyć efekty działań marketingowych.

POBIERZ RAPORT >

O badaniu i raporcie mówi Agnieszka Gajzler, Prezes Stowarzyszenia Content Marketing Polska, oraz Tomasz Wileński, CEO, Islay_tech.

 

 

 

Czytaj także

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

23 maja 2023 podczas flagowej konferencji IAB Europe – Interact zostały rozdane europejskie nagrody za najlepsze digitalowe kampanie i projekty badawcze. Polskie firmy otrzymały aż 5 statuetek European MIXX Awards 2023! Gratulujemy: Sanofi, PHD Poland, Publicis Groupe, Unilever, Mindshare Poland, GONG & ING Bank Śląski. Gatulujemy równiez agencjom badawczym Nielsen i Kantar, które łącznie otrzymały 3 statuetki w IAB European Reasaerch Awards. 

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje CMC MEDIA specjalizuąca się w dostarczaniu kompleksowego wsparcia technicznego i biznesowego dla lokalnych wydawców prasy, radia i serwisów internetowych.