Patronat IAB: Druga edycja bezpłatnej konferencji Online Marketing Day już 11 czerwca

05/26/2021
11 czerwca 2021 odbędzie się druga edycja Online Marketing Day. To darmowa konferencja w trybie zdalnym o digital marketingu. Wszystkie prelekcje dotyczyć będą skutecznych treści w SEO, Content Marketingu, sklepach internetowych, a także reklamach Google Ads, Facebook oraz Instagram. Wydarzenie organizowane przez SEMSTORM jest akredytowane przez DIMAQ, a IAB Polska objęło nad nim patronat honorowy. 

Podczas Online Marketing Day 13 ekspertów podzieli się wiedzą zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Głównym celem jest wsparcie przedsiębiorców, marketerów oraz copywriterów w pracy nad contentem, który ma rozwijać sprzedaż, a także budować widoczność strony w sieci. Konferencję przygotowano w taki sposób, aby osoby zaczynające przygodę w e-marketingu wyniosły z prelekcji jak najwięcej pomysłów na treści dla swojego biznesu, a specjaliści również pozyskali nowe umiejętności.

– Zeszłoroczna edycja przyciągnęła 4,4 tysiąca uczestników, co utwierdziło nas w przekonaniu, że istnieje ogromne zapotrzebowanie na takie wydarzenia. Z wielką przyjemnością zapraszam więc wszystkich zainteresowanych na Online Marketing Day 2021. Tematyka konferencji skupia się wokół treści, ponieważ to właśnie content jest podstawą działań marketingowych. Chcemy, żeby każdy uczestnik zdobył praktyczne umiejętności, niezależnie od tego, czy pisze oferty handlowe, artykuły, teksty reklamowe czy maile do swoich współpracowników – mówi Milena Majchrzak, CEO w SEMSTORM.

Event podzielono na trzy bloki tematyczne: Skuteczne reklamy, SEO i Content Marketing. Całe wydarzenie będzie trwać siedem godzin (od 09:00 do 16:00) i w tym czasie profesjonaliści opowiedzą m.in. o tym, jak:

  • pisać teksty na 1. pozycję w Google,
  •  oceniać treści, uwzględniając czytelników oraz roboty wyszukiwarki,
  •  mierzyć Content Marketing,
  • zwiększyć skuteczność treści w sklepie internetowym,
  • tworzyć efektywne reklamy Google Ads oraz na Facebooku i Instagramie,
  • automatyzować pozakupowe kampanie e-mail marketingowe,
  • zrobić landing page, który będzie generował leady.

Wśród prelegentów znajdują się znani autorzy książek i właściciele blogów, szkoleniowcy, wykładowcy w szkołach wyższych, a przede wszystkim eksperci-praktycy:

Milena Majchrzak (SEMSTORM), Barbara Stawarz-García (Happy Content), Darek Puzyrkiewicz (DYNANET), Paweł Gontarek (Zgred), Tomasz Stopka (Semurai), Joanna Michalska (Verseo), Krzysztof Marzec (DevaGroup), Anna Ledwoń-Blacha (More Bananas), Andrzej Bieda (Landingi), Anna Wojnowska (Eactive), Ireneusz Klimczak (GetResponse), Bartek Andrzejewski i Wiola Magdziarz (Firmy Jutra).

Online Marketing Day 2021 odbędzie się 11 czerwca i rozpocznie o godz. 9:00. Darmowe zapisy na konferencję online znajdują się pod adresem: www.onlinemarketingday.pl. W trakcie wydarzenia będzie można wziąć udział w konkursach z nagrodami. Na wszystkich zarejestrowanych uczestników czekają także pakiety bonusów, w tym materiały merytoryczne (checklisty, e-booki), nagrania prelekcji oraz zniżki.

W związku z tym, że Online Marketing Day otrzymało akredytację DIMAQ, wszystkie osoby posiadające międzynarodowy certyfikat potwierdzający kompetencje digital marketingowe, otrzymają 10 punktów recertyfikacyjnych.

Organizatorem konferencji jest SEMSTORM, firma dostarczająca narzędzia zwiększające skuteczność promocji w wyszukiwarkach i pomagające w pracy nad SEO, PPC i Content Marketingiem. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się pod adresem: www.onlinemarketingday.pl

Czytaj także

Patronat IAB Polska: Orion Woman 14 czerwca w Warszawie

Patronat IAB Polska: Orion Woman 14 czerwca w Warszawie

14 czerwca 2024 roku we wnętrzach Galerii Domu Artysty Plastyka w Warszawie, odbędzie się trzecia edycja Orion Woman. Wydarzenie zgromadzi ekspertki z digital marketingu, które podzielą się swoimi strategiami na skuteczne kreowanie i promowanie marki osobistej. To niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się od liderów branży, jak wzmacniać swoją widoczność i budować trwałe relacje w świecie biznesu.

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

W roku 2023 rynek reklamy cyfrowej w Polsce przyspieszył tempo
rozwojowe w porównaniu do roku wcześniejszego, a jego wartość
zwiększyła się o ponad 870 mln zł, osiągając poziom prawie 7,8 mld zł.
Internet wciąż jest kluczowym motorem napędowym rynku mediów
odpowiadającym w roku 2023 za ponad dwie trzecie wzrostu całego
segmentu komunikacji.

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.